Neznámé zámky Moravy a Slezska

Neznámé zámky Moravy a Slezska

Neznámé zámky Moravy a Slezska stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Neznámé zámky Moravy a Slezska z František Musil

 • Název knihy: Neznámé zámky Moravy a Slezska
 • Autor knihy: František Musil
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 632
 • Žánrové knihy: Architektura
 • ISBN: 978-80-87427-97-2
 • EAN: 9788087427972
 • Dostupné soubory: nezname-zamky-moravy-a-slezska-313129.pdf, nezname-zamky-moravy-a-slezska-313129.epub, nezname-zamky-moravy-a-slezska-313129.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Neznámé zámky Moravy a Slezska v dolní části stránky

Shrnutí knihy Neznámé zámky Moravy a Slezska z František Musil

Publikace na více jak 600 stránkách informuje o cca třech stovkách málo známých zámcích na území historické Moravy a Českého Slezska. Kriteriem pro zařazení do publikace bylo to, že o objektech není pojednáno v posledních kastelologických publikacích doc. Miroslava Plačka (Hrady a zámky na Moravě a ve Slezsku, Praha 1996, Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí, Praha 2001, seznam zámeckých objektů v těchto publikacích je uveden na s. 14). Jednotlivá abecedně řazená hesla obsahují hlavní údaje o historii a stavebním vývoji objektu a literatuře k objektu se vztahující. Všechna hesla jsou doprovázena fotografiemi, případně staršími vyobrazeními a plány. Onu historickou část je možno považovat za doplněk různých historicko-místopisných prací, především Hosákova Místopisu.

Jako zvláštní oddíl (s. 570-591) jsou zařazeny zaniklé zámky, které zanikly po vydání publikace František Musil-Miroslav Plaček Zaniklé hrady, zámky a tvrze Moravy a Slezska, Praha 2003, případně unikly autorům při sestavování této publikace.

Ve zvláštním oddílu (s. 592-606) jsou zachyceny objekty, které v obecném povědomí jsou považovány za zámky, ale ve skutečnosti šlechtickými zámky nejsou- jedná se spíše o vily či jen hospodářské objekty.

Závěrečné stránky jsou věnovány přehlednému seznamu použitých pramenů a literatury (s. 616-631).

Stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Neznámé zámky Moravy a Slezska je 632 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Neznámé zámky Moravy a Slezska kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Neznámé zámky Moravy a Slezska z František Musil – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Neznámé zámky Moravy a Slezska z František Musil.

Populární vyhledávání: Neznámé zámky Moravy a Slezska pdf, stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska pdf, stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska knihu pdf, Neznámé zámky Moravy a Slezska kniha ve formátu pdf, zdarma Neznámé zámky Moravy a Slezska kniha ke stažení, zdarma Neznámé zámky Moravy a Slezska ebook ve formátu pdf, Neznámé zámky Moravy a Slezska knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska pdf? Jak mohu stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Neznámé zámky Moravy a Slezska? stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska epub, stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska ebook epub, Neznámé zámky Moravy a Slezska e-kniha ve formátu epub, zdarma Neznámé zámky Moravy a Slezska ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Neznámé zámky Moravy a Slezska epub? Jak stáhnout knihu Neznámé zámky Moravy a Slezska ve formátu epub? Neznámé zámky Moravy a Slezska mobi, stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska mobi, stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska e-kniha mobi, Neznámé zámky Moravy a Slezska kniha ve formátu mobi, zdarma Neznámé zámky Moravy a Slezska ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Neznámé zámky Moravy a Slezska mobi? Jak mohu stáhnout knihu Neznámé zámky Moravy a Slezska v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska z František Musil zdarma? Jak stáhnout Neznámé zámky Moravy a Slezska z František Musil e-knihu zdarma?

Leave a Reply