Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat

Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat

Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat z Heidi Grant Halvorson

 • Název knihy: Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat
 • Autor knihy: Heidi Grant Halvorson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 216
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-206-1664-7
 • EAN: 9788020616647
 • Dostupné soubory: nikdo-vam-nerozumi-a-co-s-tim-delat-332007.pdf, nikdo-vam-nerozumi-a-co-s-tim-delat-332007.epub, nikdo-vam-nerozumi-a-co-s-tim-delat-332007.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat z Heidi Grant Halvorson

Už jste někdy měli pocit, že nedokážete proniknout k osobě, se kterou mluvíte, nebo si nedokážete poradit s tím, co jste si předsevzali? Nejste sami. To je špatná zpráva. Ale je tu něco, co s tím můžeme udělat.
Heidi Grant Halvorsonová, sociální psycholožka a autorka bestselerů vysvětluje, proč býváme tak často nepochopeni, a jak to můžeme napravit. Většina z nás předpokládá, že nás ostatní lidé vidí tak, jak my vidíme sami sebe, a že nás vidí tak, jací doopravdy jsme. Ale ani jedno z toho není pravda. Naše každodenní interakce jsou ovlivněny rafinovanými tendencemi, které zkreslují pohled, kterým nás vidí ti ostatní – a také formují to, jak je vnímáme. Můžeme se naučit, jak objasnit zprávy, které vysíláte – jakmile porozumíte optice čoček, které utvářejí vnímání. Čočky důvěry: Jsi přítel, nebo nepřítel? Moc: Jakou moc nade mnou máš? Ego: Cítím se kvůli tobě nejistě? Na základě desetiletých výzkumů v psychologii a sociálních vědách Halvorsonová vysvětluje, jak optika těchto čoček ovlivňuje naší interakci – a jak si s tím poradit. Jakmile jednou porozumíte umění vnímání, budete komunikovat mnohem jasněji, vysílat zprávy, které jste opravdu zamýšleli, zlepšíte vaše osobní vztahy. Stane se z vís také lepší spravedlnější a dokonalejší soudce těch ostatních. Halvorsonová dokonce nabízí důkazně podložený akční plán k nápravě pokažené reputace. Tato kniha není o tom, jak udělat dobrý dojem, ačkoli vám v tom zcela jistě pomůže. Je o tom, jak být – z vašeho hlediska – správně pochopen. Je o autentičnosti, o kterou všichni usilujeme.

Stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat je 216 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat z Heidi Grant Halvorson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat z Heidi Grant Halvorson.

Populární vyhledávání: Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat pdf, stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat pdf, stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat knihu pdf, Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat kniha ve formátu pdf, zdarma Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat kniha ke stažení, zdarma Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat ebook ve formátu pdf, Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat pdf? Jak mohu stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat? stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat epub, stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat ebook epub, Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat e-kniha ve formátu epub, zdarma Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat epub? Jak stáhnout knihu Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat ve formátu epub? Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat mobi, stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat mobi, stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat e-kniha mobi, Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat kniha ve formátu mobi, zdarma Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat z Heidi Grant Halvorson zdarma? Jak stáhnout Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat z Heidi Grant Halvorson e-knihu zdarma?

Leave a Reply