Něžná píseň

Něžná píseň

Něžná píseň stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Něžná píseň z Leila Slimani

 • Název knihy: Něžná píseň
 • Autor knihy: Leila Slimani
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 200
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-257-2142-1
 • EAN: 9788025721421
 • Dostupné soubory: nezna-pisen-331954.pdf, nezna-pisen-331954.epub, nezna-pisen-331954.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Něžná píseň v dolní části stránky

Shrnutí knihy Něžná píseň z Leila Slimani

Najmout si pro své dvě malé děti stálou chůvu je pro skromnou pařížskou domácnost Myriam a Paula finančně takřka neúnosné. Je to však jediná možnost, jak Myriam umožnit to, co potřebuje stejně jako vzduch a vodu: prosadit se v náročné profesi advokátky. Po počátečním ostychu a zdráhání mladí manželé zjišťují, že chůva Louise převrátila jejich život naruby. Totiž teprve tato hypervýkonná, pečující, vždy dokonalá hospodyňka dokázala v jejich bytě vytvořit opravdový domov – nejen pro jejich děti, ale i pro ně samotné. Postupem času však prohlubující se vzájemná závislost chytí trojici do pasti. Pokus o únik z ní vyústí v drama.

Stáhnout Něžná píseň knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Něžná píseň je 200 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Něžná píseň kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Něžná píseň z Leila Slimani – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Něžná píseň z Leila Slimani.

Populární vyhledávání: Něžná píseň pdf, stáhnout Něžná píseň pdf, stáhnout Něžná píseň knihu pdf, Něžná píseň kniha ve formátu pdf, zdarma Něžná píseň kniha ke stažení, zdarma Něžná píseň ebook ve formátu pdf, Něžná píseň knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Něžná píseň pdf? Jak mohu stáhnout Něžná píseň kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Něžná píseň zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Něžná píseň? stáhnout Něžná píseň epub, stáhnout Něžná píseň ebook epub, Něžná píseň e-kniha ve formátu epub, zdarma Něžná píseň ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Něžná píseň epub? Jak stáhnout knihu Něžná píseň ve formátu epub? Něžná píseň mobi, stáhnout Něžná píseň mobi, stáhnout Něžná píseň e-kniha mobi, Něžná píseň kniha ve formátu mobi, zdarma Něžná píseň ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Něžná píseň mobi? Jak mohu stáhnout knihu Něžná píseň v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Něžná píseň z Leila Slimani zdarma? Jak stáhnout Něžná píseň z Leila Slimani e-knihu zdarma?

Leave a Reply