Nové trendy v leadershipu

Nové trendy v leadershipu

Nové trendy v leadershipu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nové trendy v leadershipu z Daniela Pauknerová

 • Název knihy: Nové trendy v leadershipu
 • Autor knihy: Daniela Pauknerová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Finance
 • ISBN: 978-80-7261-479-0
 • EAN: 9788072614790
 • Dostupné soubory: nove-trendy-v-leadershipu-313465.pdf, nove-trendy-v-leadershipu-313465.epub, nove-trendy-v-leadershipu-313465.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nové trendy v leadershipu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nové trendy v leadershipu z Daniela Pauknerová

Cílem knihy je představit základní přístupy v leadershipu a v šesti studiích vybraných konceptů poukázat na specifika leadershipu uplatňovaného v českých podmínkách a představit trendy leadershipu, které jsou aktuální v globálních podmínkách. Leadership je v současnosti vymezován jako proces ovlivňování druhých za účelem dosažení společných cílů. Ovlivňovat druhé ve smyslu dosažení organizačních cílů však již nestačí. K tomu je zapotřebí kompetentních lídrů, kteří jsou schopni motivovat své spolupracovníky.

Stáhnout Nové trendy v leadershipu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nové trendy v leadershipu je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nové trendy v leadershipu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nové trendy v leadershipu z Daniela Pauknerová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nové trendy v leadershipu z Daniela Pauknerová.

Populární vyhledávání: Nové trendy v leadershipu pdf, stáhnout Nové trendy v leadershipu pdf, stáhnout Nové trendy v leadershipu knihu pdf, Nové trendy v leadershipu kniha ve formátu pdf, zdarma Nové trendy v leadershipu kniha ke stažení, zdarma Nové trendy v leadershipu ebook ve formátu pdf, Nové trendy v leadershipu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nové trendy v leadershipu pdf? Jak mohu stáhnout Nové trendy v leadershipu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nové trendy v leadershipu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nové trendy v leadershipu? stáhnout Nové trendy v leadershipu epub, stáhnout Nové trendy v leadershipu ebook epub, Nové trendy v leadershipu e-kniha ve formátu epub, zdarma Nové trendy v leadershipu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nové trendy v leadershipu epub? Jak stáhnout knihu Nové trendy v leadershipu ve formátu epub? Nové trendy v leadershipu mobi, stáhnout Nové trendy v leadershipu mobi, stáhnout Nové trendy v leadershipu e-kniha mobi, Nové trendy v leadershipu kniha ve formátu mobi, zdarma Nové trendy v leadershipu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nové trendy v leadershipu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nové trendy v leadershipu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nové trendy v leadershipu z Daniela Pauknerová zdarma? Jak stáhnout Nové trendy v leadershipu z Daniela Pauknerová e-knihu zdarma?

Leave a Reply