Nový pohled na lidskou duši a vědomí

Nový pohled na lidskou duši a vědomí

Nový pohled na lidskou duši a vědomí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nový pohled na lidskou duši a vědomí z Rostislav Szeruda

 • Název knihy: Nový pohled na lidskou duši a vědomí
 • Autor knihy: Rostislav Szeruda
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 152
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-88149-05-7
 • EAN: 9788088149057
 • Dostupné soubory: novy-pohled-na-lidskou-dusi-a-vedomi-316122.pdf, novy-pohled-na-lidskou-dusi-a-vedomi-316122.epub, novy-pohled-na-lidskou-dusi-a-vedomi-316122.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nový pohled na lidskou duši a vědomí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nový pohled na lidskou duši a vědomí z Rostislav Szeruda

Zkoumání lidského mozku přineslo řadu poznatků o funkci jeho center, ale nepřineslo odpověď na otázku co je to vědomí, nevědomí, co v nás vlastně myslí a kde jsou uloženy naše vzpomínky. Je tedy náš mozek duší samotnou? Jsou naše myšlenky, představy a sny výplodem chemikálií a elektrochemických reakcí nebo existují na zcela jiné bázi?

Je možné, že naše myšlení není založeno na počítačovém zpracování informací o okolním světě, ale že naše psychika spočívá na mnohem elementárnější fyzikální podstatě. Existuje reálná možnost, že se existence lidské psýché odvíjí od procesů, které mají základ v kvantové stavbě tohoto světa. To by znamenalo revoluční změnu v chápání tohoto fenoménu.

Budeme-li předpokládat kvantovou podstatu jevů, odehrávajících se v psychice, dojdeme k závěru, že psýché nelze omezit jen na nějakou malou oblast našeho mozku, ale že musí být vytvářena celým časoprostorem. Vesmír pak zřejmě není pouze hromadou neživé hmoty, ale spíše samou podstatou inteligentního bytí.

Stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nový pohled na lidskou duši a vědomí je 152 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nový pohled na lidskou duši a vědomí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nový pohled na lidskou duši a vědomí z Rostislav Szeruda – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nový pohled na lidskou duši a vědomí z Rostislav Szeruda.

Populární vyhledávání: Nový pohled na lidskou duši a vědomí pdf, stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí pdf, stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí knihu pdf, Nový pohled na lidskou duši a vědomí kniha ve formátu pdf, zdarma Nový pohled na lidskou duši a vědomí kniha ke stažení, zdarma Nový pohled na lidskou duši a vědomí ebook ve formátu pdf, Nový pohled na lidskou duši a vědomí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí pdf? Jak mohu stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nový pohled na lidskou duši a vědomí? stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí epub, stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí ebook epub, Nový pohled na lidskou duši a vědomí e-kniha ve formátu epub, zdarma Nový pohled na lidskou duši a vědomí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nový pohled na lidskou duši a vědomí epub? Jak stáhnout knihu Nový pohled na lidskou duši a vědomí ve formátu epub? Nový pohled na lidskou duši a vědomí mobi, stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí mobi, stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí e-kniha mobi, Nový pohled na lidskou duši a vědomí kniha ve formátu mobi, zdarma Nový pohled na lidskou duši a vědomí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nový pohled na lidskou duši a vědomí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nový pohled na lidskou duši a vědomí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí z Rostislav Szeruda zdarma? Jak stáhnout Nový pohled na lidskou duši a vědomí z Rostislav Szeruda e-knihu zdarma?

Leave a Reply