O fikci nově

O fikci nově

O fikci nově stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy O fikci nově z Walid Hamarneh

 • Název knihy: O fikci nově
 • Autor knihy: Walid Hamarneh
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 452
 • Žánrové knihy: Jazykověda, literární věda, slovníky
 • ISBN: 978-80-200-2661-3
 • EAN: 9788020026613
 • Dostupné soubory: o-fikci-nove-325201.pdf, o-fikci-nove-325201.epub, o-fikci-nove-325201.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy O fikci nově v dolní části stránky

Shrnutí knihy O fikci nově z Walid Hamarneh

Dílo vydané v roce 1960 představovalo a dodnes představuje jeden ze zásadních souborů věnovaných problematice fikce v literatuře a umění. Obsahuje pečlivě vybrané statě předních světově uznávaných vědců zabývajících se teorií fikce a narativem. Kniha je rozdělena do šesti částí; vedle poslední z nich, věnované zhodnocení Doleželova díla v kontextu mezinárodní literární vědy, si tematicky všímají problémů spojených se vztahem fikce a filozofie, modelovosti, žánrovosti a genderové perspektivy, vztahu fikce a historicity a poetiky. Editorům se podařilo oslovit pestrou řadu předních světových osobností (namátkou Ruth Ronenová, Nicholas Rescher, John Woods, Cesare Serge, Pierre Oullet, Uri Margolin, Didier Coste, Peter Steiner, Umberto Eco, Ladislav Matějka, Thomas Pavel ad.).

Stáhnout O fikci nově knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu O fikci nově je 452 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy O fikci nově kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

O fikci nově z Walid Hamarneh – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize O fikci nově z Walid Hamarneh.

Populární vyhledávání: O fikci nově pdf, stáhnout O fikci nově pdf, stáhnout O fikci nově knihu pdf, O fikci nově kniha ve formátu pdf, zdarma O fikci nově kniha ke stažení, zdarma O fikci nově ebook ve formátu pdf, O fikci nově knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout O fikci nově pdf? Jak mohu stáhnout O fikci nově kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout O fikci nově zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu O fikci nově? stáhnout O fikci nově epub, stáhnout O fikci nově ebook epub, O fikci nově e-kniha ve formátu epub, zdarma O fikci nově ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu O fikci nově epub? Jak stáhnout knihu O fikci nově ve formátu epub? O fikci nově mobi, stáhnout O fikci nově mobi, stáhnout O fikci nově e-kniha mobi, O fikci nově kniha ve formátu mobi, zdarma O fikci nově ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu O fikci nově mobi? Jak mohu stáhnout knihu O fikci nově v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout O fikci nově z Walid Hamarneh zdarma? Jak stáhnout O fikci nově z Walid Hamarneh e-knihu zdarma?

Leave a Reply