Oběť

Oběť

Oběť stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Oběť z James Carol

 • Název knihy: Oběť
 • Autor knihy: James Carol
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7507-665-6
 • EAN: 9788075076656
 • Dostupné soubory: obet-317418.pdf, obet-317418.epub, obet-317418.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Oběť v dolní části stránky

Shrnutí knihy Oběť z James Carol

Poté co policejní profiler Jefferson Winter spolu se seržantkou Mendozovou v New Yorku odhalil a dopadl sadistického vraha mladých homosexuálů, odpočívá a připravuje se na další zakázku v Paříži.
Trápí ho nespavost, a tak si několik nocí po sobě chodí posedět nad kávou do zapadlého bufetu. Když jej tam osloví mladá blondýna, překvapí ho, že zná nejen jeho jméno, ale ví toho o něm nečekaně mnoho. A pak žena před jeho očima nožem zabije náhodně vybranou oběť. Než se šokovaný Winter stačí vzpamatovat, vražedkyně uteče a zanechá po sobě na stole jen výtisk šest let starých novin. Winter zavolá na linku 911, počká na příjezd policie a předpokládá, že podá svědectví a bude moci odletět. Jenže policisté ho zadrží jako podezřelého, a jak se zdá, ani Mendozová není příliš ochotná uvěřit, že Jefferson vraždu nespáchal – vždyť jeho otec byl sériový vrah a násilné sklony se mohou dědit.
Když se prokáže, že si Winter neznámou ženu nevymyslel, vše nekončí, ale naopak začíná. V oněch šest let starých novinách je totiž zpráva o vraždě mladých manželů – a právě na ni chtěla vražedkyně Wintera upozornit.

Stáhnout Oběť knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Oběť je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Oběť kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Oběť z James Carol – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Oběť z James Carol.

Populární vyhledávání: Oběť pdf, stáhnout Oběť pdf, stáhnout Oběť knihu pdf, Oběť kniha ve formátu pdf, zdarma Oběť kniha ke stažení, zdarma Oběť ebook ve formátu pdf, Oběť knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Oběť pdf? Jak mohu stáhnout Oběť kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Oběť zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Oběť? stáhnout Oběť epub, stáhnout Oběť ebook epub, Oběť e-kniha ve formátu epub, zdarma Oběť ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Oběť epub? Jak stáhnout knihu Oběť ve formátu epub? Oběť mobi, stáhnout Oběť mobi, stáhnout Oběť e-kniha mobi, Oběť kniha ve formátu mobi, zdarma Oběť ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Oběť mobi? Jak mohu stáhnout knihu Oběť v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Oběť z James Carol zdarma? Jak stáhnout Oběť z James Carol e-knihu zdarma?

Leave a Reply