Obchodníci s lidmi

Obchodníci s lidmi

Obchodníci s lidmi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Obchodníci s lidmi z Loretta Napoleoni

 • Název knihy: Obchodníci s lidmi
 • Autor knihy: Loretta Napoleoni
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-7429-901-8
 • EAN: 9788074299018
 • Dostupné soubory: obchodnici-s-lidmi-jak-dzihadiste-a-isis-promenili-unosy-a-pasovani-uprchliku-v-miliardovy-byznys-348493.pdf, obchodnici-s-lidmi-jak-dzihadiste-a-isis-promenili-unosy-a-pasovani-uprchliku-v-miliardovy-byznys-348493.epub, obchodnici-s-lidmi-jak-dzihadiste-a-isis-promenili-unosy-a-pasovani-uprchliku-v-miliardovy-byznys-348493.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Obchodníci s lidmi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Obchodníci s lidmi z Loretta Napoleoni

Organizovaný zločin v pozadí džihádistického terorismu

Mezi břehy Středozemního moře probíhá rafinovaná a skrytá obchodní výměna. Zbožím jsou uprchlíci ze zbídačelých a násilím zasažených zemí Evropy a Asie, obchodníky džihádisté různého ražení. Tento nový a mimořádně nebezpečný druh organizovaného zločinu se zrodil z neúspěchů západní zahraniční politiky, "války proti teroru", po 11. září 2011 a ze ztroskotání tzv. arabského jara. Obchodníci s lidmi těží z destabilizace celých států a oblastí, od severní Afriky po Levantu. Jsou propojeni s mezinárodními džihádistickými organizacemi, jako jsou různé odnože al–Qá‘idy nebo Islámský stát (Dá‘iš) v Sýrii a Iráku. Loretta Napoleoni, expertka na problematiku financování terorismu, sleduje počátky džihádistického byznysu ve formě pašování kokainu ze západní Afriky, únosů cizinců v oblasti subsaharské Afriky a poté organizovaného obchodu s uprchlíky v posledních několika letech. Kniha je založena na zkušenostech těch, kdo se podíleli na vyjednávání o výkupném za unesené Evropany, protiteroristických expertů i bývalých rukojmí teroristů. Přináší nový pohled na jedno z nejnaléhavějších témat dneška.

Stáhnout Obchodníci s lidmi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Obchodníci s lidmi je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Obchodníci s lidmi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Obchodníci s lidmi z Loretta Napoleoni – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Obchodníci s lidmi z Loretta Napoleoni.

Populární vyhledávání: Obchodníci s lidmi pdf, stáhnout Obchodníci s lidmi pdf, stáhnout Obchodníci s lidmi knihu pdf, Obchodníci s lidmi kniha ve formátu pdf, zdarma Obchodníci s lidmi kniha ke stažení, zdarma Obchodníci s lidmi ebook ve formátu pdf, Obchodníci s lidmi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Obchodníci s lidmi pdf? Jak mohu stáhnout Obchodníci s lidmi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Obchodníci s lidmi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Obchodníci s lidmi? stáhnout Obchodníci s lidmi epub, stáhnout Obchodníci s lidmi ebook epub, Obchodníci s lidmi e-kniha ve formátu epub, zdarma Obchodníci s lidmi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Obchodníci s lidmi epub? Jak stáhnout knihu Obchodníci s lidmi ve formátu epub? Obchodníci s lidmi mobi, stáhnout Obchodníci s lidmi mobi, stáhnout Obchodníci s lidmi e-kniha mobi, Obchodníci s lidmi kniha ve formátu mobi, zdarma Obchodníci s lidmi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Obchodníci s lidmi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Obchodníci s lidmi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Obchodníci s lidmi z Loretta Napoleoni zdarma? Jak stáhnout Obchodníci s lidmi z Loretta Napoleoni e-knihu zdarma?

Leave a Reply