Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout

Obézní planeta - Past zvaná obezita a jak z ní uniknout

Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout z Margaret Leitchová

 • Název knihy: Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout
 • Autor knihy: Margaret Leitchová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 319
 • Žánrové knihy: Společenské vědy
 • ISBN: 978-80-206-1648-7
 • EAN: 9788020616487
 • Dostupné soubory: obezni-planeta-past-zvana-obezita-a-jak-z-ni-uniknout-316288.pdf, obezni-planeta-past-zvana-obezita-a-jak-z-ni-uniknout-316288.epub, obezni-planeta-past-zvana-obezita-a-jak-z-ni-uniknout-316288.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout v dolní části stránky

Shrnutí knihy Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout z Margaret Leitchová

NAŠE PLANETA JE RUKOJMÍM PANDEMIE OBEZITY

Více než jedna miliarda lidí celého světa trpí nadváhou a přes 600 milionů lidí je obézních. Žijeme v obezogenním prostředí, ve kterém je snazší ztloustnout než zůstat štíhlým. Jak se to mohlo stát? Kdo za to může? Co s tím můžeme udělat?

Dr. David Lewis a Dr. Margaret Leitchová se v knize OBÉZNÍ PLANETA snaží odhalit důvody pandemie obezity zkoumáním jejích sociálních a psychologických aspektů. Využívají k tomu průkopnický způsob výzkumu, který klade důraz na chování různých korporací specializovaných na prodej potravin s vysokým obsahem cukrů, tuků a soli. Současně prezentují šokující důkazy o tom, že potraviny „rychlého“ občerstvení mají podobný neurologický efekt jako tvrdé drogy. Mají také za to, že problémem je i rozsah potravních pobídek a podnětů, které bez našeho vědomí stimulují touhu po jídle. Současně odhalují mýtus redukčních diet a přípravků na hubnutí s doporučením praktických a snadno implementovatelných strategií vedoucích ke snížení hmotnosti.
Důkazy jsou jasné: obezitu musíme jednoznačně považovat za problém, jinak budeme čelit katastrofickým následkům. A na změnu není ještě pozdě.

„Autoři knihy OBÉZNÍ PLANETA jsou významnými vědci, mistry svého oboru, kteří snadno pochopitelným a poutavým způsobem předkládají poslední vědecké poznatky. To si musíte přečíst.“ PROF. PIERRE CHANDON

Stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout je 319 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout z Margaret Leitchová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout z Margaret Leitchová.

Populární vyhledávání: Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout pdf, stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout pdf, stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout knihu pdf, Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout kniha ve formátu pdf, zdarma Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout kniha ke stažení, zdarma Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout ebook ve formátu pdf, Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout pdf? Jak mohu stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout? stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout epub, stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout ebook epub, Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout e-kniha ve formátu epub, zdarma Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout epub? Jak stáhnout knihu Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout ve formátu epub? Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout mobi, stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout mobi, stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout e-kniha mobi, Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout kniha ve formátu mobi, zdarma Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout mobi? Jak mohu stáhnout knihu Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout z Margaret Leitchová zdarma? Jak stáhnout Obézní planeta – Past zvaná obezita a jak z ní uniknout z Margaret Leitchová e-knihu zdarma?

Leave a Reply