Obuvníkova žena

Obuvníkova žena

Obuvníkova žena stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Obuvníkova žena z Adriana Trigiani

 • Název knihy: Obuvníkova žena
 • Autor knihy: Adriana Trigiani
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 472
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-2539-4
 • EAN: 9788024925394
 • Dostupné soubory: obuvnikova-zena-222756.pdf, obuvnikova-zena-222756.epub, obuvnikova-zena-222756.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Obuvníkova žena v dolní části stránky

Shrnutí knihy Obuvníkova žena z Adriana Trigiani

Příběh dvou lidí, kteří si byli od první chvíle souzeni, začíná krátce po roce 1900 v italské Lombardii. Malý Ciro prakticky osiřel poté, co mu důlní neštěstí vzalo otce, matka se duševně zhroutila a spolu s bratrem Eduardem jej ponechala v péči řádových sester. Enza naopak žije uprostřed početné rodiny. Jejich cesty se krátce, ale osudově protnou nad hrobem Enziny sestřičky Stelly: zralejší Enza ihned tuší, že poznala toho pravého, a i lehkovážnější Ciro má od té chvíle Enzu zapsánu hluboko v srdci. Shodou nečekaných zvratů se ale jejich vztah rozvine až po mnoha letech a na druhé straně zeměkoule – znovu se potkávají až v New Yorku, kde se Ciro učí obuvníkem, a Enza se uchytí jako kostýmní švadlena v Metropolitní opeře…
Opojné, pestré a romantické vyprávění je prodchnuto vším, co činí Itálii Itálií a co si utečenci z vlasti brali s sebou i do Nového světa: prostým labužnictvím i upřímnou zbožností, lehkovážným přátelstvím i hloubkou citu, řemeslnou dovedností i rodinnou láskou.

Stáhnout Obuvníkova žena knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Obuvníkova žena je 472 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Obuvníkova žena kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Obuvníkova žena z Adriana Trigiani – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Obuvníkova žena z Adriana Trigiani.

Populární vyhledávání: Obuvníkova žena pdf, stáhnout Obuvníkova žena pdf, stáhnout Obuvníkova žena knihu pdf, Obuvníkova žena kniha ve formátu pdf, zdarma Obuvníkova žena kniha ke stažení, zdarma Obuvníkova žena ebook ve formátu pdf, Obuvníkova žena knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Obuvníkova žena pdf? Jak mohu stáhnout Obuvníkova žena kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Obuvníkova žena zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Obuvníkova žena? stáhnout Obuvníkova žena epub, stáhnout Obuvníkova žena ebook epub, Obuvníkova žena e-kniha ve formátu epub, zdarma Obuvníkova žena ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Obuvníkova žena epub? Jak stáhnout knihu Obuvníkova žena ve formátu epub? Obuvníkova žena mobi, stáhnout Obuvníkova žena mobi, stáhnout Obuvníkova žena e-kniha mobi, Obuvníkova žena kniha ve formátu mobi, zdarma Obuvníkova žena ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Obuvníkova žena mobi? Jak mohu stáhnout knihu Obuvníkova žena v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Obuvníkova žena z Adriana Trigiani zdarma? Jak stáhnout Obuvníkova žena z Adriana Trigiani e-knihu zdarma?

Leave a Reply