Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva

Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva

Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva z Beáta Bednárová

 • Název knihy: Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva
 • Autor knihy: Beáta Bednárová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 216
 • Žánrové knihy: Účetnictví
 • ISBN: 978-80-8168-314-5
 • EAN: 9788081683145
 • Dostupné soubory: ocenovanie-ako-metodicky-prostriedok-uctovnictva-347159.pdf, ocenovanie-ako-metodicky-prostriedok-uctovnictva-347159.epub, ocenovanie-ako-metodicky-prostriedok-uctovnictva-347159.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva v dolní části stránky

Shrnutí knihy Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva z Beáta Bednárová

Monografia sa zaoberá oceňovaním z hľadiska teórie účtovníctva, právnej úpravy účtovníctva v Slovenskej republike, smernice Európskeho parlamentu a Rady 2013/34/EÚ, medzinárodných štandardov finančného vykazovania (IFRS) a amerických všeobecne uznávaných účtovných zásad (US GAAP). Jej cieľom je komplexná analýza oceňovania ako metodického prostriedku účtovníctva v národnej právnej úprave účtovníctva SR, v smernici EÚ o účtovných závierkach, IFRS a US GAAP, ich porovnanie a návrh najvhodnejšieho postupu oceňovania na zabezpečenie verného a pravdivého zobrazenia skutočností, ktoré sú predmetom účtovníctva, v účtovnej závierke. Súčasťou monografie je analýza spôsobu oceňovania v účtovných závierkach účtovných jednotiek z bankového sektora a z oblasti priemyslu k 31. 12. 2013, ktoré pôsobia na slovenskom trhu, komparácia spôsobu oceňovania vo väzbe na užitočnosť pre používateľov informácií z účtovnej závierky a poukázanie na spôsob oceňovania umožňujúci naplniť podstatu verného a pravdivého obrazu skutočností, ktoré sú predmetom účtovníctva.

Stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva je 216 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva z Beáta Bednárová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva z Beáta Bednárová.

Populární vyhledávání: Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva pdf, stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva pdf, stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva knihu pdf, Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva kniha ve formátu pdf, zdarma Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva kniha ke stažení, zdarma Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva ebook ve formátu pdf, Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva pdf? Jak mohu stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva? stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva epub, stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva ebook epub, Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva e-kniha ve formátu epub, zdarma Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva epub? Jak stáhnout knihu Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva ve formátu epub? Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva mobi, stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva mobi, stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva e-kniha mobi, Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva kniha ve formátu mobi, zdarma Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva mobi? Jak mohu stáhnout knihu Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva z Beáta Bednárová zdarma? Jak stáhnout Oceňovanie ako metodický prostriedok účtovníctva z Beáta Bednárová e-knihu zdarma?

Leave a Reply