Od slova do SLOVA

Od slova do SLOVA

Od slova do SLOVA stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Od slova do SLOVA z Jozef Špaček

 • Název knihy: Od slova do SLOVA
 • Autor knihy: Jozef Špaček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 295
 • Žánrové knihy: Krásná literatura
 • ISBN: 978-80-8061-964-0
 • EAN: 9788080619640
 • Dostupné soubory: od-slova-do-slova-319359.pdf, od-slova-do-slova-319359.epub, od-slova-do-slova-319359.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Od slova do SLOVA v dolní části stránky

Shrnutí knihy Od slova do SLOVA z Jozef Špaček

Kniha prozaika a literárneho kritika Jozefa Špačka (1950, Skalica) Od slova do SLOVA (Recenzie a príležitostné texty) svojím obsahom voľne nadväzuje na jeho publikáciu Nepovinné čítanie (2015).

V prvej časti zahrňuje recenzie diel známych slovenských autorov a autoriek ako V. Mináč, L. Ballek, A. Hykisch, Ľ. Feldek, P. Vilikovský, P. Holka, J. Balco, S. Rakús, M. Kočan, J. Juráňová, V. Šikulová, I. Hudec, Ľ. Jurík, P. Pišťanek a mnohých ďalších, publikované v prevažnej miere v printovej či internetovej verzii časopisu SLOVO.

Druhá časť obsahuje recenzie kníh inojazyčných autorov, najmä českých a ruských (napr. J. Čejka, K. Sýs, J. Zábrana, V. Sorokin, V. Nabokov a i.). V poslednej časti publikácie ide predovšetkým o texty späté s autorovou rodnou Skalicou a jeho známymi rodákmi P. Bunčákom a P. Dinkom.

Autor sa vo svojej knihe usiluje o vystihnutie podstaty tvorivých zámerov jednotlivých autorov na základe pozorného textologického i významového skúmania hlavne prozaických diel, ktoré súvisí s charakteristickými znakmi poetiky jednotlivých tvorcov zasadenými do horizontálnych i vertikálnych kontextuálnych súradníc spojených s aktuálnym literárnym procesom.

Stáhnout Od slova do SLOVA knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Od slova do SLOVA je 295 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Od slova do SLOVA kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Od slova do SLOVA z Jozef Špaček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Od slova do SLOVA z Jozef Špaček.

Populární vyhledávání: Od slova do SLOVA pdf, stáhnout Od slova do SLOVA pdf, stáhnout Od slova do SLOVA knihu pdf, Od slova do SLOVA kniha ve formátu pdf, zdarma Od slova do SLOVA kniha ke stažení, zdarma Od slova do SLOVA ebook ve formátu pdf, Od slova do SLOVA knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Od slova do SLOVA pdf? Jak mohu stáhnout Od slova do SLOVA kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Od slova do SLOVA zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Od slova do SLOVA? stáhnout Od slova do SLOVA epub, stáhnout Od slova do SLOVA ebook epub, Od slova do SLOVA e-kniha ve formátu epub, zdarma Od slova do SLOVA ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Od slova do SLOVA epub? Jak stáhnout knihu Od slova do SLOVA ve formátu epub? Od slova do SLOVA mobi, stáhnout Od slova do SLOVA mobi, stáhnout Od slova do SLOVA e-kniha mobi, Od slova do SLOVA kniha ve formátu mobi, zdarma Od slova do SLOVA ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Od slova do SLOVA mobi? Jak mohu stáhnout knihu Od slova do SLOVA v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Od slova do SLOVA z Jozef Špaček zdarma? Jak stáhnout Od slova do SLOVA z Jozef Špaček e-knihu zdarma?

Leave a Reply