Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy

Odkud vítr vane - Antologie povídek z jihovýchodní Evropy

Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy z Jiří Našinec

 • Název knihy: Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy
 • Autor knihy: Jiří Našinec
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 172
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 9788024634678
 • EAN: 9788024634678
 • Dostupné soubory: odkud-vitr-vane-315895.pdf, odkud-vitr-vane-315895.epub, odkud-vitr-vane-315895.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy z Jiří Našinec

U zrodu antologii překladů s názvem Odkud vítr vane, vytvořených studenty z Katedry jihoslovanských a balkanistických studií Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, byl překladatelský seminář věnovaný národním literaturám balkánského a jihoslovanského areálu vedený jeho garantem dr. Lucií Gramelovou. Právě ona navrhla antologii studentských prací jako projekt katedry s perspektivou možného publikování. Semináře se zúčastnil velký počet studentů z různých ročníků a rozmanitých specializací jihovýchodoevropského programu. Jejich silná motivace při práci na společném díle byla překvapivá: myšlenku přispět do antologie přijali s nadšením za svou. Velmi pečlivě se už od začátku rozhodovali pro jednotlivé texty: při výběru autorů museli prokázat hlubokou znalost „svých literatur“. Vybrali ty, kdo se jim v jednotlivých národních literaturách Balkánu jevili pro českého čtenáře jako nejzajímavější.

Antologie představuje prostřednictvím krátkých próz současné autory literatury albánské (Uran Butka, Mira Meksiová), chorvatské (Svetlana Gjoniová, Zoran Ferić, Ivančica Đerić), slovinské (Suzana Tratniková, Nejc Gazvoda, Polona Glavanová, Marko Sosič), srbské (Igor Marojević, Marko Vidojković, Ivana Simićová-Bodrožićová), rumunské (Gheorghe Stroe, Ivona Boitanová, Maria Postová, Bogdan Suceavă) a bulharské (Dejan Enev, Georgi Gospodinov, Kalin Terzijski).

Stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy je 172 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy z Jiří Našinec – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy z Jiří Našinec.

Populární vyhledávání: Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy pdf, stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy pdf, stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy knihu pdf, Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy kniha ve formátu pdf, zdarma Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy kniha ke stažení, zdarma Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy ebook ve formátu pdf, Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy pdf? Jak mohu stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy? stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy epub, stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy ebook epub, Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy e-kniha ve formátu epub, zdarma Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy epub? Jak stáhnout knihu Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy ve formátu epub? Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy mobi, stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy mobi, stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy e-kniha mobi, Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy kniha ve formátu mobi, zdarma Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy z Jiří Našinec zdarma? Jak stáhnout Odkud vítr vane – Antologie povídek z jihovýchodní Evropy z Jiří Našinec e-knihu zdarma?

Leave a Reply