Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke

Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke

Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke z Richard Farkaš

 • Název knihy: Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke
 • Autor knihy: Richard Farkaš
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 140
 • Žánrové knihy: Daně
 • ISBN: 978-80-8078-583-3
 • EAN: 9788080785833
 • Dostupné soubory: odlozene-dane-v-individualnej-a-konsolidovanej-uctovnej-zavierke-347170.pdf, odlozene-dane-v-individualnej-a-konsolidovanej-uctovnej-zavierke-347170.epub, odlozene-dane-v-individualnej-a-konsolidovanej-uctovnej-zavierke-347170.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke v dolní části stránky

Shrnutí knihy Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke z Richard Farkaš

Prvé vydanie tejto publikácie vyšlo v roku 1999. Odvtedy sa vo svete odložených daní veľa zmenilo, tak v slovenských účtovných predpisoch, ako aj v štandarde IAS 12.

V publikácii sa porovnávajú slovenské účtovné predpisy so štandardom IAS 12 Income Taxes, ktorý na Slovensku používa niekoľko stoviek účtovných jednotiek. Sú to účtovné jednotky, ktoré zostavujú individuálnu účtovnú závierku podľa IFRS v znení prijatom Európskou úniou (banky, poisťovne, veľké spoločnosti prekračujúce isté veľkostné kritériá a pod., § 17a zákona o účtovníctve), a účtovné jednotky, ktoré zostavujú konsolidovanú účtovnú závierku podľa § 22 zákona o účtovníctve.

Publikácia zobrazuje stav právnych predpisov k 1. januáru 2013. Je určená širokej odbornej verejnosti.

Stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke je 140 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke z Richard Farkaš – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke z Richard Farkaš.

Populární vyhledávání: Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke pdf, stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke pdf, stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke knihu pdf, Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke kniha ve formátu pdf, zdarma Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke kniha ke stažení, zdarma Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke ebook ve formátu pdf, Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke pdf? Jak mohu stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke? stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke epub, stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke ebook epub, Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke e-kniha ve formátu epub, zdarma Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke epub? Jak stáhnout knihu Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke ve formátu epub? Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke mobi, stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke mobi, stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke e-kniha mobi, Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke kniha ve formátu mobi, zdarma Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke mobi? Jak mohu stáhnout knihu Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke z Richard Farkaš zdarma? Jak stáhnout Odložené dane v individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke z Richard Farkaš e-knihu zdarma?

Leave a Reply