Odvolání

Odvolání

Odvolání stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Odvolání z John Grisham

 • Název knihy: Odvolání
 • Autor knihy: John Grisham
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2009
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-242-2502-9
 • EAN: 9788024225029
 • Dostupné soubory: odvolani-96848.pdf, odvolani-96848.epub, odvolani-96848.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Odvolání v dolní části stránky

Shrnutí knihy Odvolání z John Grisham

Po několik měsíců trvajícím procesu vynese porota provinčního soudu v okrese Mississippi šokující rozsudek v neprospěch obří chemické společnosti obviněné z nelegálního vypouštění toxického odpadu z továrny v Bowmore do okolní půdy, jež mělo za následek kontaminaci vody a desítky rakovinných onemocnění a úmrtí obyvatel nedalekého městečka. Společnost podá odvolání a o rozsudku má hlasovat devítka soudců Nejvyššího soudu státu Mississippi. Aby zabránil zopakování výsledku a vyplacení trestní náhrady ve výši několika desítek milionů dolarů, rozhodne se majitel společnosti, miliardář Carl Trudeau, obsadit jednu ze soudcovských stolic „svým“ člověkem. Najme si nenápadnou firmu, která vybere mladého a nic netušícího adepta Rona Fiska a poskytne mu veškeré zázemí, aby z něj vytvořila vhodného a především poddajného kandidáta na toto volené místo. Další z próz Johna Grishama, v níž tento mistr příběhů z právnického prostředí úspěšně zpochybňuje spravedlnost a nestrannost amerického justičního systému, dává tentokrát nahlédnout do zákulisí jeho volebních praktik, cynické mašinerie ovládané všemocnými penězi a chytře manipulující důvěřivými občany, proti níž se pokusí postavit civilní advokáti, hájící paradoxně zájmy právě těchto obyčejných lidí.

Stáhnout Odvolání knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Odvolání je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Odvolání kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Odvolání z John Grisham – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Odvolání z John Grisham.

Populární vyhledávání: Odvolání pdf, stáhnout Odvolání pdf, stáhnout Odvolání knihu pdf, Odvolání kniha ve formátu pdf, zdarma Odvolání kniha ke stažení, zdarma Odvolání ebook ve formátu pdf, Odvolání knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Odvolání pdf? Jak mohu stáhnout Odvolání kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Odvolání zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Odvolání? stáhnout Odvolání epub, stáhnout Odvolání ebook epub, Odvolání e-kniha ve formátu epub, zdarma Odvolání ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Odvolání epub? Jak stáhnout knihu Odvolání ve formátu epub? Odvolání mobi, stáhnout Odvolání mobi, stáhnout Odvolání e-kniha mobi, Odvolání kniha ve formátu mobi, zdarma Odvolání ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Odvolání mobi? Jak mohu stáhnout knihu Odvolání v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Odvolání z John Grisham zdarma? Jak stáhnout Odvolání z John Grisham e-knihu zdarma?

Leave a Reply