Oheň a hvězdy

Oheň a hvězdy

Oheň a hvězdy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Oheň a hvězdy z Erazim Kohák

 • Název knihy: Oheň a hvězdy
 • Autor knihy: Erazim Kohák
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 316
 • Žánrové knihy: Scénáře, eseje a úvahy
 • ISBN: 978-80-7419-236-4
 • EAN: 9788074192364
 • Dostupné soubory: ohen-a-hvezdy-312771.pdf, ohen-a-hvezdy-312771.epub, ohen-a-hvezdy-312771.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Oheň a hvězdy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Oheň a hvězdy z Erazim Kohák

„Jak se rýmuje život, svět a mé místo v nich?“ „Jak vstupuje do světa Dobro a jak může být i Zlo?“
To jsou jedny z otázek, které si profesor Erazim Kohák klade ve své meditativní knize Oheň a hvězdy. Její původ sahá až do roku 1984, kdy v americkém exilu vydal knihu Embers and the Stars, která vzbudila velký ohlas. K českým čtenářům se její části dostávaly v samizdatovém překladu. Současná kniha Oheň a hvězdy však není pouhým překladem původního díla, ale spíše jakýmsi převodem, obohaceným o osobní zkušenost dalších 32 let života. Je o něco méně „vědecká“, ale o to více naplněná hledáním moudrosti a pro vnímavého čtenáře plná silných podnětů.
Veškeré úvahy jsou rámovány životem v přírodě, odrážejí se od žhnoucích uhlíků pohostinného ohniště, zrcadlí se v záři hvězdné oblohy – takové, kterou ve městech nikdy neuvidíme, neboť civilizace nám mnohé dala (například noční osvětlení), ale i vzala (hvězdnou oblohu, která je zastíněna světelným smogem). Příroda je mu místem hlubokého otevření se světu, životu, lásce a porozumění.
Erazim Kohák, jeden z nejvýznamnějších představitelů ekologické etiky, však nikdy nemoralizuje a nevidí věci černobíle; to, co hledá, je vzájemný respekt, rovnováha mezi moderním životem a přírodou.

Stáhnout Oheň a hvězdy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Oheň a hvězdy je 316 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Oheň a hvězdy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Oheň a hvězdy z Erazim Kohák – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Oheň a hvězdy z Erazim Kohák.

Populární vyhledávání: Oheň a hvězdy pdf, stáhnout Oheň a hvězdy pdf, stáhnout Oheň a hvězdy knihu pdf, Oheň a hvězdy kniha ve formátu pdf, zdarma Oheň a hvězdy kniha ke stažení, zdarma Oheň a hvězdy ebook ve formátu pdf, Oheň a hvězdy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Oheň a hvězdy pdf? Jak mohu stáhnout Oheň a hvězdy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Oheň a hvězdy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Oheň a hvězdy? stáhnout Oheň a hvězdy epub, stáhnout Oheň a hvězdy ebook epub, Oheň a hvězdy e-kniha ve formátu epub, zdarma Oheň a hvězdy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Oheň a hvězdy epub? Jak stáhnout knihu Oheň a hvězdy ve formátu epub? Oheň a hvězdy mobi, stáhnout Oheň a hvězdy mobi, stáhnout Oheň a hvězdy e-kniha mobi, Oheň a hvězdy kniha ve formátu mobi, zdarma Oheň a hvězdy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Oheň a hvězdy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Oheň a hvězdy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Oheň a hvězdy z Erazim Kohák zdarma? Jak stáhnout Oheň a hvězdy z Erazim Kohák e-knihu zdarma?

Leave a Reply