Okřídlená duše

Okřídlená duše

Okřídlená duše stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Okřídlená duše z Amanda Stevens

 • Název knihy: Okřídlená duše
 • Autor knihy: Amanda Stevens
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2012
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-242-3699-5
 • EAN: 9788024236995
 • Dostupné soubory: okridlena-duse-133002.pdf, okridlena-duse-133002.epub, okridlena-duse-133002.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Okřídlená duše v dolní části stránky

Shrnutí knihy Okřídlená duše z Amanda Stevens

Amelia Grayová od svých devíti let vídá duchy. Aby se před nimi chránila, úzkostlivě dodržuje pravidla, která jí v dětství vštípil otec. Zvláště jedno z nich však nyní bere ze své. John Devlin, policejní detektiv, Amelii přitahuje více než kterýkoliv jiný muž v jejím životě. A to navzdory tomu, že společně vyšetřují sérii krutých vražd a že s každým soumrakem proplují závojem jeho dva duchové. Tělo mladé dívky, nalezené na hřbitově, který měla Smelka zrestaurovat, je jen prvním článkem v dlouhém řetězci matoucích stop, zapomenutých příběhů a zamlčovaných tajemství. Vodítka obsažená v náhrobní symbolice, jež Amelii zanechává vrah, ji sice dovedou blíž k odhalení pravdy, ale také ke zjištění děsivé úlohy, kterou má v celém případu sehrát ona sama. Žal a zoufalství dokáže k člověku připoutat melancholickou duši, ale i bytost naplněnou děsivou nenávistí… a ta může sahat až za hrob.

Stáhnout Okřídlená duše knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Okřídlená duše je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Okřídlená duše kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Okřídlená duše z Amanda Stevens – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Okřídlená duše z Amanda Stevens.

Populární vyhledávání: Okřídlená duše pdf, stáhnout Okřídlená duše pdf, stáhnout Okřídlená duše knihu pdf, Okřídlená duše kniha ve formátu pdf, zdarma Okřídlená duše kniha ke stažení, zdarma Okřídlená duše ebook ve formátu pdf, Okřídlená duše knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Okřídlená duše pdf? Jak mohu stáhnout Okřídlená duše kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Okřídlená duše zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Okřídlená duše? stáhnout Okřídlená duše epub, stáhnout Okřídlená duše ebook epub, Okřídlená duše e-kniha ve formátu epub, zdarma Okřídlená duše ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Okřídlená duše epub? Jak stáhnout knihu Okřídlená duše ve formátu epub? Okřídlená duše mobi, stáhnout Okřídlená duše mobi, stáhnout Okřídlená duše e-kniha mobi, Okřídlená duše kniha ve formátu mobi, zdarma Okřídlená duše ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Okřídlená duše mobi? Jak mohu stáhnout knihu Okřídlená duše v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Okřídlená duše z Amanda Stevens zdarma? Jak stáhnout Okřídlená duše z Amanda Stevens e-knihu zdarma?

Leave a Reply