Opavština pro samouky

Opavština pro samouky

Opavština pro samouky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Opavština pro samouky z Vít Skalička

 • Název knihy: Opavština pro samouky
 • Autor knihy: Vít Skalička
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Anekdoty a aforismy
 • ISBN: 978-80-270-0647-2
 • EAN: 9788027006472
 • Dostupné soubory: opavstina-pro-samouky-316478.pdf, opavstina-pro-samouky-316478.epub, opavstina-pro-samouky-316478.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Opavština pro samouky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Opavština pro samouky z Vít Skalička

Publikace podává populárně-naučnou formou gramatický i lexikální přehled o mluvě z celého širšího Opavska, včetně Hlučínska a Bílovecka. Poslední taková souhrnná monografie byla napsána už před více než 60 lety štítinským rodákem, Prof. Arnoštem Lamprechtem. Nyní vydala Matice slezská za podpory magistrátu města Opavy nový přehled našeho dialektu v prostředí mluvy 21. století.

Kniha není určena jen starší generaci, ale svým zpracováním oslovuje i mladé čtenáře. Je plně barevná, bohatě ilustrovaná originálními kresbami a fotografiemi. Ve stovce interaktivních výkladů představuje jednotlivá mluvnická specifika nářečí. Slovní zásoba je uspořádána do tématických souborů. Pozornost je věnována i místním rozdílům ve výslovnosti i v pojmenováních. Publikace je prodchnuta jazykový m humorem a doplněna komiksovým seriálem s postavičkami rázovitých mužíků Pukla a Padola a jejich manželek. Nechybí test po našemu, křížovky a další jazyková zábava. Kromě toho publikace propaguje kulturní a turistické zajímavosti Slezska, i ty méně navštěvované.

Stáhnout Opavština pro samouky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Opavština pro samouky je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Opavština pro samouky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Opavština pro samouky z Vít Skalička – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Opavština pro samouky z Vít Skalička.

Populární vyhledávání: Opavština pro samouky pdf, stáhnout Opavština pro samouky pdf, stáhnout Opavština pro samouky knihu pdf, Opavština pro samouky kniha ve formátu pdf, zdarma Opavština pro samouky kniha ke stažení, zdarma Opavština pro samouky ebook ve formátu pdf, Opavština pro samouky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Opavština pro samouky pdf? Jak mohu stáhnout Opavština pro samouky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Opavština pro samouky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Opavština pro samouky? stáhnout Opavština pro samouky epub, stáhnout Opavština pro samouky ebook epub, Opavština pro samouky e-kniha ve formátu epub, zdarma Opavština pro samouky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Opavština pro samouky epub? Jak stáhnout knihu Opavština pro samouky ve formátu epub? Opavština pro samouky mobi, stáhnout Opavština pro samouky mobi, stáhnout Opavština pro samouky e-kniha mobi, Opavština pro samouky kniha ve formátu mobi, zdarma Opavština pro samouky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Opavština pro samouky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Opavština pro samouky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Opavština pro samouky z Vít Skalička zdarma? Jak stáhnout Opavština pro samouky z Vít Skalička e-knihu zdarma?

Leave a Reply