Opšlstisova nadace

Opšlstisova nadace

Opšlstisova nadace stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Opšlstisova nadace z Stanislav Komárek

 • Název knihy: Opšlstisova nadace
 • Autor knihy: Stanislav Komárek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 140
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-200-2683-5
 • EAN: 9788020026835
 • Dostupné soubory: opslstisova-nadace-328238.pdf, opslstisova-nadace-328238.epub, opslstisova-nadace-328238.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Opšlstisova nadace v dolní části stránky

Shrnutí knihy Opšlstisova nadace z Stanislav Komárek

Román se odehrává v osmdesátých letech 20. století ve Vídni, Istanbulu a New Yorku. Jeho hrdinou je mladý český turkolog, který odchází do emigrace, aby mohl studovat dějiny janičárských vojsk v osmanské říši. Tento sen se mu naplní tak vrchovatým způsobem, že v to nejen nedoufal, ale celá věc jej spíše děsí. Kdo je tajemný Roland Opshellsties a jím založená nadace se sídlem na jedné z dobrých manhattanských adres? Proč štědře sponzoruje intelektuálního nýmanda, přivandrovalého odkudsi z východní Evropy? Ač autor v reálu není příznivcem teorií spiknutí, v románové fikci si s nimi trochu pohrál. Není asi náhodou, že v době, kdy si pro první vydání knihy objednal obrázek táhnoucího janičárského vojska s panoramatem Manhattanu v pozadí, padla newyorská dvojčata a obálka se musela předělávat, aby nevypadala jako konjunkturální kýč. Proč někdy, když hledáme poštovní schránku, najdeme schránku mrtvou?

Stáhnout Opšlstisova nadace knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Opšlstisova nadace je 140 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Opšlstisova nadace kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Opšlstisova nadace z Stanislav Komárek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Opšlstisova nadace z Stanislav Komárek.

Populární vyhledávání: Opšlstisova nadace pdf, stáhnout Opšlstisova nadace pdf, stáhnout Opšlstisova nadace knihu pdf, Opšlstisova nadace kniha ve formátu pdf, zdarma Opšlstisova nadace kniha ke stažení, zdarma Opšlstisova nadace ebook ve formátu pdf, Opšlstisova nadace knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Opšlstisova nadace pdf? Jak mohu stáhnout Opšlstisova nadace kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Opšlstisova nadace zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Opšlstisova nadace? stáhnout Opšlstisova nadace epub, stáhnout Opšlstisova nadace ebook epub, Opšlstisova nadace e-kniha ve formátu epub, zdarma Opšlstisova nadace ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Opšlstisova nadace epub? Jak stáhnout knihu Opšlstisova nadace ve formátu epub? Opšlstisova nadace mobi, stáhnout Opšlstisova nadace mobi, stáhnout Opšlstisova nadace e-kniha mobi, Opšlstisova nadace kniha ve formátu mobi, zdarma Opšlstisova nadace ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Opšlstisova nadace mobi? Jak mohu stáhnout knihu Opšlstisova nadace v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Opšlstisova nadace z Stanislav Komárek zdarma? Jak stáhnout Opšlstisova nadace z Stanislav Komárek e-knihu zdarma?

Leave a Reply