Organizačná kultúra

Organizačná kultúra

Organizačná kultúra stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Organizačná kultúra z Anna Kachaňáková

 • Název knihy: Organizačná kultúra
 • Autor knihy: Anna Kachaňáková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 137
 • Žánrové knihy: Vysokoškolská výuka a přijímačky
 • ISBN: 978-80-8078-304-4
 • EAN: 9788080783044
 • Dostupné soubory: organizacna-kultura-347674.pdf, organizacna-kultura-347674.epub, organizacna-kultura-347674.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Organizačná kultúra v dolní části stránky

Shrnutí knihy Organizačná kultúra z Anna Kachaňáková

Publikácia poskytuje univerzálne poznatky o formovaní a implementovaní organizačnej kultúry. Venuje sa základným pojmom, definíciám a kategóriám, postupne prechádza k riadeniu zmeny organizačnej kultúry a jej postaveniu v stratégii organizácie, personálnemu manažmentu až po organizačnú kultúru medzinárodných spoločností. Zameriava sa na faktory, ktoré v rozhodujúcej miere ovplyvňujú organizačnú kultúru. Zároveň je doplnená o vplyv organizačnej kultúry na riadiace procesy v organizácii za predpokladu, že sa formuje v súlade s ostatnými prvkami systému. Venuje sa aj typológiám organizačnej kultúry, ich pozitívnym a negatívnym stránkam.

Publikácia je určená študentom Vysokej školy ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave, ale zároveň ju môžu využiť aj manažéri v praxi, ktorým poskytne základnú orientáciu v danej oblasti.

Stáhnout Organizačná kultúra knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Organizačná kultúra je 137 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Organizačná kultúra kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Organizačná kultúra z Anna Kachaňáková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Organizačná kultúra z Anna Kachaňáková.

Populární vyhledávání: Organizačná kultúra pdf, stáhnout Organizačná kultúra pdf, stáhnout Organizačná kultúra knihu pdf, Organizačná kultúra kniha ve formátu pdf, zdarma Organizačná kultúra kniha ke stažení, zdarma Organizačná kultúra ebook ve formátu pdf, Organizačná kultúra knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Organizačná kultúra pdf? Jak mohu stáhnout Organizačná kultúra kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Organizačná kultúra zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Organizačná kultúra? stáhnout Organizačná kultúra epub, stáhnout Organizačná kultúra ebook epub, Organizačná kultúra e-kniha ve formátu epub, zdarma Organizačná kultúra ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Organizačná kultúra epub? Jak stáhnout knihu Organizačná kultúra ve formátu epub? Organizačná kultúra mobi, stáhnout Organizačná kultúra mobi, stáhnout Organizačná kultúra e-kniha mobi, Organizačná kultúra kniha ve formátu mobi, zdarma Organizačná kultúra ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Organizačná kultúra mobi? Jak mohu stáhnout knihu Organizačná kultúra v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Organizačná kultúra z Anna Kachaňáková zdarma? Jak stáhnout Organizačná kultúra z Anna Kachaňáková e-knihu zdarma?

Leave a Reply