Ostrov strachu

Ostrov strachu

Ostrov strachu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ostrov strachu z Robert Lawrence Stine

 • Název knihy: Ostrov strachu
 • Autor knihy: Robert Lawrence Stine
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 240
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-269-0552-3
 • EAN: 9788026905523
 • Dostupné soubory: ostrov-strachu-313257.pdf, ostrov-strachu-313257.epub, ostrov-strachu-313257.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ostrov strachu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ostrov strachu z Robert Lawrence Stine

Rachel Martinovou přátelé varovali, ať na narozeninovou párty Brendana Feara, která se koná v letním sídle jeho rodiny na tajemném ostrově, nechodí. Jenže Rachel je do Brendana zakoukaná a má radost z toho, že ji pozval. Oslavenec má na večírek v plánu spoustu her. Ovšem jednu hru neplánoval nikdo – hru na vraždu. Jak hosté jeden po druhém umírají, Rachel si s hrůzou uvědomuje, že jsou spolu s dalšími studenty na malém ostrově v pasti s někým, kdo je zřejmě chce všechny zabít. Jak z té smrtící hry uniknout? Rachel neví, komu může věřit. Na ostrově Strach nic není takové, jak se zdá… R. L. Stine se tímto románem opět vrací do Shadyside, města nočních můr, stínů a nefalšované hrůzy, a ke světoznámé sérii Ulice strachu, která započala jeho kariéru spisovatele hororů pro mládež.

Stáhnout Ostrov strachu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ostrov strachu je 240 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ostrov strachu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ostrov strachu z Robert Lawrence Stine – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ostrov strachu z Robert Lawrence Stine.

Populární vyhledávání: Ostrov strachu pdf, stáhnout Ostrov strachu pdf, stáhnout Ostrov strachu knihu pdf, Ostrov strachu kniha ve formátu pdf, zdarma Ostrov strachu kniha ke stažení, zdarma Ostrov strachu ebook ve formátu pdf, Ostrov strachu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ostrov strachu pdf? Jak mohu stáhnout Ostrov strachu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ostrov strachu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ostrov strachu? stáhnout Ostrov strachu epub, stáhnout Ostrov strachu ebook epub, Ostrov strachu e-kniha ve formátu epub, zdarma Ostrov strachu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ostrov strachu epub? Jak stáhnout knihu Ostrov strachu ve formátu epub? Ostrov strachu mobi, stáhnout Ostrov strachu mobi, stáhnout Ostrov strachu e-kniha mobi, Ostrov strachu kniha ve formátu mobi, zdarma Ostrov strachu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ostrov strachu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ostrov strachu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ostrov strachu z Robert Lawrence Stine zdarma? Jak stáhnout Ostrov strachu z Robert Lawrence Stine e-knihu zdarma?

Leave a Reply