Osudu neutečeš

Osudu neutečeš

Osudu neutečeš stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Osudu neutečeš z Iva Hlaváčková

 • Název knihy: Osudu neutečeš
 • Autor knihy: Iva Hlaváčková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2010
 • Počet stránek: 304
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-249-1325-4
 • EAN: 9788024913254
 • Dostupné soubory: osudu-neuteces-13498.pdf, osudu-neuteces-13498.epub, osudu-neuteces-13498.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Osudu neutečeš v dolní části stránky

Shrnutí knihy Osudu neutečeš z Iva Hlaváčková

Studentka gymnázia Natálie Pešková není na škole oblíbená. Příliš inteligentní a zlobivá, příliš svérázná a kontroverzní, aby měla nějaké kamarády. Vynikající známky z předmětů doplňuje dvojka nebo trojka z chování. Matka, alkoholička, ji nepohladí, neobejme, a otec, který by možná projevil nějakou dávku citu, už umřel. Spolužačka Aneta chce po Naty malou službičku, za kterou jí zaplatí. Potřebuje vyzvednout podivný balíček z domova důchodců, kde umřela Anetina babička. Naty to udělá – snad kvůli penězům a možná kvůli bývalému kamarádství. Po návratu domů si zapálí marihuanu a ze zvědavosti otevře balíček, kde najde deník Anetiny matky a fotku Anetina otce, nyní slavného hudebního skladatele, jehož Aneta nikdy nepoznala. Naty raději neměla ten podivný balíček otevírat. Druhý den ráno se probudí a už ji nebaví po matce uklízet zvratky. Sbalí si ruksak, hodí do něho občanský průkaz Anety, klíče, deník a zastaví se až v motorestu, kde zhlédne večerní zprávy. To, co spatří, ji šokuje. Po tragické události, v níž byla děsivým aktérem, aniž to tuší, se chladnokrevně rozhodne ukrást Anetě život. Když má konečně pocit, že nalezla to, po čem toužila, naráží na problém. Její nový otec má milenku, nevyrovnanou, žárlivou psycholožku Terezu. Mezi dívkami vypukne tichý boj – kdo s koho. Naty se musí poprat nejen s ní, ale i s jinými životními náhodami, ovšem lstí a chytrostí zatím vše bravurně zvládá… Až do chvíle, kdy dostává dopis od policie. Z jeho obsahu zjistí, že opilá Aneta kdysi řídila auto a porazila cyklistu, který skončil na vozíčku. Náhle ji minulost a záměna identity začíná dohánět na každém kroku…

Stáhnout Osudu neutečeš knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Osudu neutečeš je 304 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Osudu neutečeš kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Osudu neutečeš z Iva Hlaváčková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Osudu neutečeš z Iva Hlaváčková.

Populární vyhledávání: Osudu neutečeš pdf, stáhnout Osudu neutečeš pdf, stáhnout Osudu neutečeš knihu pdf, Osudu neutečeš kniha ve formátu pdf, zdarma Osudu neutečeš kniha ke stažení, zdarma Osudu neutečeš ebook ve formátu pdf, Osudu neutečeš knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Osudu neutečeš pdf? Jak mohu stáhnout Osudu neutečeš kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Osudu neutečeš zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Osudu neutečeš? stáhnout Osudu neutečeš epub, stáhnout Osudu neutečeš ebook epub, Osudu neutečeš e-kniha ve formátu epub, zdarma Osudu neutečeš ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Osudu neutečeš epub? Jak stáhnout knihu Osudu neutečeš ve formátu epub? Osudu neutečeš mobi, stáhnout Osudu neutečeš mobi, stáhnout Osudu neutečeš e-kniha mobi, Osudu neutečeš kniha ve formátu mobi, zdarma Osudu neutečeš ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Osudu neutečeš mobi? Jak mohu stáhnout knihu Osudu neutečeš v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Osudu neutečeš z Iva Hlaváčková zdarma? Jak stáhnout Osudu neutečeš z Iva Hlaváčková e-knihu zdarma?

Leave a Reply