Otočte loď!

Otočte loď!

Otočte loď! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Otočte loď! z L. David Marquet

 • Název knihy: Otočte loď!
 • Autor knihy: L. David Marquet
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Osobní rozvoj ostatní
 • ISBN: 978-80-87981-16-0
 • EAN: 9788087981160
 • Dostupné soubory: otocte-lod-312626.pdf, otocte-lod-312626.epub, otocte-lod-312626.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Otočte loď! v dolní části stránky

Shrnutí knihy Otočte loď! z L. David Marquet

David Marquet, zkušený důstojník amerického námořnictva, byl zvyklý dávat rozkazy. Coby nově jmenovaný kapitán jaderné ponorky USS Santa Fe odpovídal v hlubinách oceánu za více než sto námořníků. V tomto vysoce stresujícím prostředí, kde není nejmenší prostor pro chybu, bylo zásadní, aby jeho muži dělali, co mají, a aby to dělali kvalitně. Jenže na lodi vládla mizerná morálka, slabé výkony a nejvyšší fluktuace posádky z celé flotily.

Marquet se choval jako ostatní kapitáni, dokud jednoho dne omylem nedal neproveditelný rozkaz, který se jeho posádka přesto pokusila splnit. Když se jednoho ze svých mužů zeptal, proč rozkaz nerozporoval, odpověděl: „Protože jste mi to nařídil.“ Marquet si uvědomil, že je lídrem v kultuře následovníků, a pokud se navyklé způsoby od základů nezmění, hrozí všem na lodi nebezpečí.

V tu chvíli vzal Marquet věci do svých rukou a začal prosazovat vedení na všech úrovních. Otočte loď! je pravdivý příběh o tom, jak se Santa Fe vyšvihla z nejhorší lodi ve flotile na nejlepší, když porušila tradiční model jednoho lídra a jeho následovníků, který u amerického námořnictva panoval. Přestože instinkt Marquetovi velel sám převzít řízení, podařilo se mu naopak zavést nezměrně účinnější model předávání řízení.

Zanedlouho se ze všech členů posádky stali lídři, kteří převzali odpovědnost za vše, co dělali, od každodenních úkonů až po klíčová bojová rozhodnutí. Celá posádka najednou byla „na jedné lodi“, všichni dennodenně celou svou intelektuální silou přispívali ke společnému dílu a Santa Fe začala brzy získávat ocenění a z jejích řad se začalo rekrutovat mnohem více budoucích velitelů ponorek, než bylo obvyklé.

Ať už podnikáte v čemkoli a na jakékoli pozici, i vy můžete díky Marquetovým radikálním postupům otočit tu svou loď o 180°. Co tím získáte? Práci, kde všichni převezmou odpovědnost za vlastní jednání, kde budou lidi zdravější a šťastnější a kde každý bude lídrem.

Jeden z nejlepších absolventů Vojenské námořní akademie USA L. David Marquet vedl v letech 1999–2001 útočnou jadernou ponorku USS Santa Fe. Loď získala řadu ocenění za největší zlepšení a za největší bojovou efektivitu z celé tichomořské flotily. Od svého odchodu od námořnictva pracuje Marquet jako poradce v oblasti vedení pro firmy napříč Spojenými státy americkými. Je doživotním členem Rady pro zahraniční vztahy a s manželkou Jane žije na Floridě.

Stáhnout Otočte loď! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Otočte loď! je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Otočte loď! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Otočte loď! z L. David Marquet – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Otočte loď! z L. David Marquet.

Populární vyhledávání: Otočte loď! pdf, stáhnout Otočte loď! pdf, stáhnout Otočte loď! knihu pdf, Otočte loď! kniha ve formátu pdf, zdarma Otočte loď! kniha ke stažení, zdarma Otočte loď! ebook ve formátu pdf, Otočte loď! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Otočte loď! pdf? Jak mohu stáhnout Otočte loď! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Otočte loď! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Otočte loď!? stáhnout Otočte loď! epub, stáhnout Otočte loď! ebook epub, Otočte loď! e-kniha ve formátu epub, zdarma Otočte loď! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Otočte loď! epub? Jak stáhnout knihu Otočte loď! ve formátu epub? Otočte loď! mobi, stáhnout Otočte loď! mobi, stáhnout Otočte loď! e-kniha mobi, Otočte loď! kniha ve formátu mobi, zdarma Otočte loď! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Otočte loď! mobi? Jak mohu stáhnout knihu Otočte loď! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Otočte loď! z L. David Marquet zdarma? Jak stáhnout Otočte loď! z L. David Marquet e-knihu zdarma?

Leave a Reply