Otočte svou loď!

Otočte svou loď!

Otočte svou loď! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Otočte svou loď! z L. David Marquet

 • Název knihy: Otočte svou loď!
 • Autor knihy: L. David Marquet
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 172
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-87981-17-7
 • EAN: 9788087981177
 • Dostupné soubory: otocte-svou-lod-312624.pdf, otocte-svou-lod-312624.epub, otocte-svou-lod-312624.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Otočte svou loď! v dolní části stránky

Shrnutí knihy Otočte svou loď! z L. David Marquet

Příručka k implementaci vedení založeného na delegování pravomocí do vaší organizace. Praktické rady a nástroje inspirované úspěšnou knihou o vedení Otočte loď!

V knize Otočte loď! představil bývalý kapitán amerického námořnictva David Marquet nový, odvážný přístup k vedení, vycházející z jeho vlastní zkušenosti s nápravou problémové ponorky USS Santa Fe. Vzdal se tradičního modelu založeného na velení a řízení a místo toho posádku pobízel, aby přijímala odpovědnost za každý jednotlivý čin. Nelichotivé výsledky Santa Fe se rychle zlepšily a loď začala získávat ocenění pro nejlepší loď ve své třídě.

Nyní se Marquet vrací s příručkou, s jejíž pomocí může čtenář jeho metody uplatnit i ve své organizaci. Příručka čtenářům díky bohaté zásobě otázek a cvičení navádějících k delegování pravomocí a inspirování ostatních pomůže vytvořit pracovní kolektiv založený na osobní odpovědnosti a vzájemné důvěře. Ať sedíte v kanceláři nebo se plavíte na ponorce, pomohou vám tyto návody a nástroje vybudovat zdravější a výkonnější pracovní prostředí, abyste i vy mohli tu svou loď otočit na správnou cestu.

„Nejlepší návod pro manažery všeho druhu, jak delegovat pravomoci, školit a povzbuzovat k maximálním výkonům.“ – časopis Fortune

„Dobře napsaná, pohlcující a poučná kniha, která nabízí strhující pohled na život na palubě jaderné ponorky. Marquetova úspěšná přeměna Santa Fe odhaluje, jaké odhodlání musí mít každý správný důstojník a gentleman… a inovativní lídr.“ – časopis Success

„Jedna z dvanácti nejlepších knih pro byznys všech dob.“ – web společnosti The Motley Fool

Stáhnout Otočte svou loď! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Otočte svou loď! je 172 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Otočte svou loď! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Otočte svou loď! z L. David Marquet – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Otočte svou loď! z L. David Marquet.

Populární vyhledávání: Otočte svou loď! pdf, stáhnout Otočte svou loď! pdf, stáhnout Otočte svou loď! knihu pdf, Otočte svou loď! kniha ve formátu pdf, zdarma Otočte svou loď! kniha ke stažení, zdarma Otočte svou loď! ebook ve formátu pdf, Otočte svou loď! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Otočte svou loď! pdf? Jak mohu stáhnout Otočte svou loď! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Otočte svou loď! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Otočte svou loď!? stáhnout Otočte svou loď! epub, stáhnout Otočte svou loď! ebook epub, Otočte svou loď! e-kniha ve formátu epub, zdarma Otočte svou loď! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Otočte svou loď! epub? Jak stáhnout knihu Otočte svou loď! ve formátu epub? Otočte svou loď! mobi, stáhnout Otočte svou loď! mobi, stáhnout Otočte svou loď! e-kniha mobi, Otočte svou loď! kniha ve formátu mobi, zdarma Otočte svou loď! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Otočte svou loď! mobi? Jak mohu stáhnout knihu Otočte svou loď! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Otočte svou loď! z L. David Marquet zdarma? Jak stáhnout Otočte svou loď! z L. David Marquet e-knihu zdarma?

Leave a Reply