Päť jazykov lásky pre muža

Päť jazykov lásky pre muža

Päť jazykov lásky pre muža stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Päť jazykov lásky pre muža z Gary Chapman

 • Název knihy: Päť jazykov lásky pre muža
 • Autor knihy: Gary Chapman
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 188
 • Žánrové knihy: Partnerství a sex
 • ISBN: 978-80-8156-082-8
 • EAN: 9788081560828
 • Dostupné soubory: pat-jazykov-lasky-pre-muza-336506.pdf, pat-jazykov-lasky-pre-muza-336506.epub, pat-jazykov-lasky-pre-muza-336506.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Päť jazykov lásky pre muža v dolní části stránky

Shrnutí knihy Päť jazykov lásky pre muža z Gary Chapman

V srdci muža sa ukrýva túžba zvládať všetko, čo sa mu zdá dôležité. Je skvelé byť užitočným v práci alebo na ihrisku, ale nič sa nevyrovná tomu, keď vám manželka povie: „Vďaka tebe sa cítim milovaná.“ Ak ste tieto slová od nej ešte nepočuli alebo máte pocit, že nie ste špičkovým hráčom v oblasti vzťahov, je táto kniha určená práve vám.

Séria kníh Päť jazykov lásky je bestsellerom, pretože princípy, ktoré obsahuje, sú jednoduché, praktické a efektívne. V tejto knihe autori hovoria priamo k mužom o tom, čo to znamená naučiť sa hovoriť jazykom lásky ich manželiek. Kniha je plná humoru a užitočných ilustrácií, ktoré vám pomôžu zvládnuť umenie milovať.

„Keď svojej žene vyjadríte lásku v jej primárnom jazyku lásky, je to ako keď vám pri golfe dokonale sadne úder. Človek má z toho jednoducho dobrý pocit – a prináša to impozantné výsledky.“ Gary Chapman

Stáhnout Päť jazykov lásky pre muža knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Päť jazykov lásky pre muža je 188 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Päť jazykov lásky pre muža kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Päť jazykov lásky pre muža z Gary Chapman – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Päť jazykov lásky pre muža z Gary Chapman.

Populární vyhledávání: Päť jazykov lásky pre muža pdf, stáhnout Päť jazykov lásky pre muža pdf, stáhnout Päť jazykov lásky pre muža knihu pdf, Päť jazykov lásky pre muža kniha ve formátu pdf, zdarma Päť jazykov lásky pre muža kniha ke stažení, zdarma Päť jazykov lásky pre muža ebook ve formátu pdf, Päť jazykov lásky pre muža knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Päť jazykov lásky pre muža pdf? Jak mohu stáhnout Päť jazykov lásky pre muža kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Päť jazykov lásky pre muža zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Päť jazykov lásky pre muža? stáhnout Päť jazykov lásky pre muža epub, stáhnout Päť jazykov lásky pre muža ebook epub, Päť jazykov lásky pre muža e-kniha ve formátu epub, zdarma Päť jazykov lásky pre muža ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Päť jazykov lásky pre muža epub? Jak stáhnout knihu Päť jazykov lásky pre muža ve formátu epub? Päť jazykov lásky pre muža mobi, stáhnout Päť jazykov lásky pre muža mobi, stáhnout Päť jazykov lásky pre muža e-kniha mobi, Päť jazykov lásky pre muža kniha ve formátu mobi, zdarma Päť jazykov lásky pre muža ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Päť jazykov lásky pre muža mobi? Jak mohu stáhnout knihu Päť jazykov lásky pre muža v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Päť jazykov lásky pre muža z Gary Chapman zdarma? Jak stáhnout Päť jazykov lásky pre muža z Gary Chapman e-knihu zdarma?

Leave a Reply