Pán a vrabec

Pán a vrabec

Pán a vrabec stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pán a vrabec z Nikkarin

 • Název knihy: Pán a vrabec
 • Autor knihy: Nikkarin
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 64
 • Žánrové knihy: Cizí jazyky pro děti
 • ISBN: 978-80-257-2273-2
 • EAN: 9788025722732
 • Dostupné soubory: pan-a-vrabec-348861.pdf, pan-a-vrabec-348861.epub, pan-a-vrabec-348861.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pán a vrabec v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pán a vrabec z Nikkarin

Hlavním bezejmenným hrdinou příběhu je pán. Žije osaměle v domku se zahradou a celý den cosi pilně píše na počítači. Když se jednoho dne pod střechou domku uhnízdí vrabec, pán se zaraduje: konečně má kamaráda! Brzy se seznámí také se sousedkou a jejím šestiletým synem. Jednoho dne ho sousedka poprosí, jestli by jí syna nepohlídal. A tak ti dva společně stráví den a kluk se skamarádí s vrabcem. Jenže pak události naberou rychlý, nečekaný spád – kluk onemocní a nedlouho poté vrabec zmizí. Pán má plnou hlavu otázek: Kdypak se kluk vrátí z nemocnice a jestli se uzdraví? A kam se poděl vrabec? Kniha je bilingvní, anglicko-česká, a její součástí jsou komiksové dvoustrany se samostatnými epizodami ze života tří hlavních postav. Kniha tak plní více funkcí: dospělí z ní můžou předčítat dětem, které ještě neumějí číst. Začínající čtenáři si mohou louskat komiksy. A těm, kteří se už učí anglicky, poslouží kniha rovněž, a to na dvou úrovních: jednodušším, komiksovým textem a obtížnějším, souvislým textem s bohatou slovní zásobou.

Stáhnout Pán a vrabec knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pán a vrabec je 64 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pán a vrabec kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pán a vrabec z Nikkarin – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pán a vrabec z Nikkarin.

Populární vyhledávání: Pán a vrabec pdf, stáhnout Pán a vrabec pdf, stáhnout Pán a vrabec knihu pdf, Pán a vrabec kniha ve formátu pdf, zdarma Pán a vrabec kniha ke stažení, zdarma Pán a vrabec ebook ve formátu pdf, Pán a vrabec knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pán a vrabec pdf? Jak mohu stáhnout Pán a vrabec kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pán a vrabec zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pán a vrabec? stáhnout Pán a vrabec epub, stáhnout Pán a vrabec ebook epub, Pán a vrabec e-kniha ve formátu epub, zdarma Pán a vrabec ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pán a vrabec epub? Jak stáhnout knihu Pán a vrabec ve formátu epub? Pán a vrabec mobi, stáhnout Pán a vrabec mobi, stáhnout Pán a vrabec e-kniha mobi, Pán a vrabec kniha ve formátu mobi, zdarma Pán a vrabec ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pán a vrabec mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pán a vrabec v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pán a vrabec z Nikkarin zdarma? Jak stáhnout Pán a vrabec z Nikkarin e-knihu zdarma?

Leave a Reply