Panama Papers

Panama Papers

Panama Papers stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Panama Papers z Frederik Obermaier

 • Název knihy: Panama Papers
 • Autor knihy: Frederik Obermaier
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 360
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7577-142-1
 • EAN: 9788075771421
 • Dostupné soubory: panama-papers-332034.pdf, panama-papers-332034.epub, panama-papers-332034.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Panama Papers v dolní části stránky

Shrnutí knihy Panama Papers z Frederik Obermaier

„Dobrý den, tady je John Doe. Máte zájem o data?“

Bastian Obermayer, investigativní novinář Süddeutsche Zeitung, a jeho kolega Frederik Obermaier jsou rozrušeni. Brzy zjistí, že mají co do činění s daty o stovkách a tisících společností, díky kterým nahlédnou do absolutně uzavřeného paralelního světa, v němž se pracuje s ukrytými miliony. Jsou to peníze korporací, premiérů i diktátorů, šejků, emírů a králů, mafie, překupníků a drogových bossů, tajných agentů, představitelů FIFA, aristokratů, celebrit a velmi bohatých lidí.

Autoři se rozhodli aktivizovat Mezinárodní sdružení investigativních novinářů — ICIJ. Více než čtyři sta novinářů z nejvýznamnějších médií na světě spolupracovalo v přísném utajení, aby na jaře 2016 simultánně publikovali takzvané Panamské dokumenty.

Stáhnout Panama Papers knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Panama Papers je 360 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Panama Papers kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Panama Papers z Frederik Obermaier – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Panama Papers z Frederik Obermaier.

Populární vyhledávání: Panama Papers pdf, stáhnout Panama Papers pdf, stáhnout Panama Papers knihu pdf, Panama Papers kniha ve formátu pdf, zdarma Panama Papers kniha ke stažení, zdarma Panama Papers ebook ve formátu pdf, Panama Papers knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Panama Papers pdf? Jak mohu stáhnout Panama Papers kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Panama Papers zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Panama Papers? stáhnout Panama Papers epub, stáhnout Panama Papers ebook epub, Panama Papers e-kniha ve formátu epub, zdarma Panama Papers ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Panama Papers epub? Jak stáhnout knihu Panama Papers ve formátu epub? Panama Papers mobi, stáhnout Panama Papers mobi, stáhnout Panama Papers e-kniha mobi, Panama Papers kniha ve formátu mobi, zdarma Panama Papers ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Panama Papers mobi? Jak mohu stáhnout knihu Panama Papers v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Panama Papers z Frederik Obermaier zdarma? Jak stáhnout Panama Papers z Frederik Obermaier e-knihu zdarma?

Leave a Reply