Pandemie

Pandemie

Pandemie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pandemie z Jana Vagnerová

 • Název knihy: Pandemie
 • Autor knihy: Jana Vagnerová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 424
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-4125-8
 • EAN: 9788024241258
 • Dostupné soubory: pandemie-164248.pdf, pandemie-164248.epub, pandemie-164248.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pandemie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pandemie z Jana Vagnerová

To, co začalo jako docela obyčejná sezonní chřipka, rychle přeroste v katastrofu. Do infikovaných měst vstupují regulární vojska, je vyhlášena karanténa a obklíčená města začínají rychle vymírat. Šestatřicetiletá Aňa a její rodina, manžel Sergej a šestnáctiletý syn Míša, bydlí v malém domě za Moskvou a jen díky tomu jsou ještě naživu. Aby mohli přežít, musí odtud neprodleně a co nejdál pryč. Jediné místo, které připadá v úvahu, je malé zamrzlé Vongozero s loveckým domkem uprostřed liduprázdné tajgy poblíž finské hranice. Několikačlenná výprava, osm dospělých a tři děti, která se dala dohromady docela náhodou, a čtyři auta až po střechu naložená nezbytnými věcmi a kanystry s benzinem míří na sever napříč rychle vymírající zemí. Je to podivná a nesourodá parta, kterou spojuje jediné přání – zachránit se.

Stáhnout Pandemie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pandemie je 424 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pandemie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pandemie z Jana Vagnerová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pandemie z Jana Vagnerová.

Populární vyhledávání: Pandemie pdf, stáhnout Pandemie pdf, stáhnout Pandemie knihu pdf, Pandemie kniha ve formátu pdf, zdarma Pandemie kniha ke stažení, zdarma Pandemie ebook ve formátu pdf, Pandemie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pandemie pdf? Jak mohu stáhnout Pandemie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pandemie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pandemie? stáhnout Pandemie epub, stáhnout Pandemie ebook epub, Pandemie e-kniha ve formátu epub, zdarma Pandemie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pandemie epub? Jak stáhnout knihu Pandemie ve formátu epub? Pandemie mobi, stáhnout Pandemie mobi, stáhnout Pandemie e-kniha mobi, Pandemie kniha ve formátu mobi, zdarma Pandemie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pandemie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pandemie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pandemie z Jana Vagnerová zdarma? Jak stáhnout Pandemie z Jana Vagnerová e-knihu zdarma?

Leave a Reply