Panicové

Panicové

Panicové stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Panicové z Diana Gabaldon

 • Název knihy: Panicové
 • Autor knihy: Diana Gabaldon
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 168
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7390-643-6
 • EAN: 9788073906436
 • Dostupné soubory: panicove-314018.pdf, panicove-314018.epub, panicove-314018.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Panicové v dolní části stránky

Shrnutí knihy Panicové z Diana Gabaldon

Zjistěte, co se stalo před tím, než Jamie potkal Claire. V tomto prequelu Cizinky se mladý Jamie Fraser dozví, co doopravdy znamená stát se mužem.

Jamie truchlí nad smrtí svého otce a navíc je vážně zraněn a v rukou Angličanů. Prchá s žoldáky a na francouzském venkově se setkává se svým starým přítelem Iana Murraym. Oba jsou ošetřeni a oba mají dobrý důvod, aby se nevraceli do Skotska. A oba jsou ještě panicové, ikdyž měli spoustu možností, jak o něj přijít s dámami lehkých mravů.

Ale Jamieho milostný život se zamotává a je také nebezpečný – když osud oba mladé muže dostane do služby židovského doktora Hasdiho, který je najme jako doprovod dvou drahocenných pokladů na cestě do Paříže. Jedním z nich je starý Torah a druhým lékařova krásná dcera Rebeka, jejíž sňatek je již domluvený. Oba – Jamie a Ian – jsou upozornněni, že jde o budoucí nevěstu, ale určitě by byli mnohem opatrnější, kdyby měli tušení, pro koho opravdu pracují.

"Úžasné a fantastické dobrodružství plné vášně, romantiky a sexu. Skvělé oddychové čtení." – San Francisco Chronicle

"Gabaldon je rozenáý vypravěčka. Stránky se otáčejí prakticky samy." – The Arizona Republic

"Nezapomenutelné, bohatě vykreslené postavy v historických souvislostech." – Cincinnati Post

"Triumfální… Její využití historických událostí pro vlastní příběhy dělá z Diany Gabaldon vynikající spisovatelku." Publishers Weekly

 

Stáhnout Panicové knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Panicové je 168 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Panicové kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Panicové z Diana Gabaldon – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Panicové z Diana Gabaldon.

Populární vyhledávání: Panicové pdf, stáhnout Panicové pdf, stáhnout Panicové knihu pdf, Panicové kniha ve formátu pdf, zdarma Panicové kniha ke stažení, zdarma Panicové ebook ve formátu pdf, Panicové knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Panicové pdf? Jak mohu stáhnout Panicové kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Panicové zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Panicové? stáhnout Panicové epub, stáhnout Panicové ebook epub, Panicové e-kniha ve formátu epub, zdarma Panicové ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Panicové epub? Jak stáhnout knihu Panicové ve formátu epub? Panicové mobi, stáhnout Panicové mobi, stáhnout Panicové e-kniha mobi, Panicové kniha ve formátu mobi, zdarma Panicové ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Panicové mobi? Jak mohu stáhnout knihu Panicové v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Panicové z Diana Gabaldon zdarma? Jak stáhnout Panicové z Diana Gabaldon e-knihu zdarma?

Leave a Reply