Papírová princezna

Papírová princezna

Papírová princezna stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Papírová princezna z Erin Watt

 • Název knihy: Papírová princezna
 • Autor knihy: Erin Watt
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 336
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-269-0611-7
 • EAN: 9788026906117
 • Dostupné soubory: papirova-princezna-314361.pdf, papirova-princezna-314361.epub, papirova-princezna-314361.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Papírová princezna v dolní části stránky

Shrnutí knihy Papírová princezna z Erin Watt

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama…
Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla.
Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří.
Možná má pravdu.

Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.

Série Royalové (1)

Stáhnout Papírová princezna knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Papírová princezna je 336 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Papírová princezna kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Papírová princezna z Erin Watt – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Papírová princezna z Erin Watt.

Populární vyhledávání: Papírová princezna pdf, stáhnout Papírová princezna pdf, stáhnout Papírová princezna knihu pdf, Papírová princezna kniha ve formátu pdf, zdarma Papírová princezna kniha ke stažení, zdarma Papírová princezna ebook ve formátu pdf, Papírová princezna knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Papírová princezna pdf? Jak mohu stáhnout Papírová princezna kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Papírová princezna zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Papírová princezna? stáhnout Papírová princezna epub, stáhnout Papírová princezna ebook epub, Papírová princezna e-kniha ve formátu epub, zdarma Papírová princezna ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Papírová princezna epub? Jak stáhnout knihu Papírová princezna ve formátu epub? Papírová princezna mobi, stáhnout Papírová princezna mobi, stáhnout Papírová princezna e-kniha mobi, Papírová princezna kniha ve formátu mobi, zdarma Papírová princezna ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Papírová princezna mobi? Jak mohu stáhnout knihu Papírová princezna v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Papírová princezna z Erin Watt zdarma? Jak stáhnout Papírová princezna z Erin Watt e-knihu zdarma?

Leave a Reply