Parchant z Jižní Karolíny

Parchant z Jižní Karolíny

Parchant z Jižní Karolíny stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Parchant z Jižní Karolíny z Dorothy Allison

 • Název knihy: Parchant z Jižní Karolíny
 • Autor knihy: Dorothy Allison
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-86573-60-1
 • EAN: 9788086573601
 • Dostupné soubory: parchant-z-jizni-karoliny-312692.pdf, parchant-z-jizni-karoliny-312692.epub, parchant-z-jizni-karoliny-312692.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Parchant z Jižní Karolíny v dolní části stránky

Shrnutí knihy Parchant z Jižní Karolíny z Dorothy Allison

Parchant z Jižní Karolíny bývá srovnáván s takovými romány jako Dobrodružství Huckleberryho Finna Marka Twaina nebo Kdo chytá v žitě J. D. Salingera. Odkrývá čtenářům svět bílé chudiny na Jihu Spojených států.
Hlavní postavou a zároveň vypravěčkou je dcera patnáctileté servírky, která vyrůstá v početném rodinném klanu věčně opilých strýčků a rychle stárnoucích tet. Rozvrat poklidné rodinné atmosféry nastane ve chvíli, kdy se její matka provdá za nevyzpytatelného Glena.

Drásavě autentická výpověď předčasně dospělé dívky je i knihou o lásce a jejích tajemných zvratech.
Román byl přeložen do řady světových jazyků a úspěšně zfilmován.

Stáhnout Parchant z Jižní Karolíny knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Parchant z Jižní Karolíny je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Parchant z Jižní Karolíny kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Parchant z Jižní Karolíny z Dorothy Allison – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Parchant z Jižní Karolíny z Dorothy Allison.

Populární vyhledávání: Parchant z Jižní Karolíny pdf, stáhnout Parchant z Jižní Karolíny pdf, stáhnout Parchant z Jižní Karolíny knihu pdf, Parchant z Jižní Karolíny kniha ve formátu pdf, zdarma Parchant z Jižní Karolíny kniha ke stažení, zdarma Parchant z Jižní Karolíny ebook ve formátu pdf, Parchant z Jižní Karolíny knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Parchant z Jižní Karolíny pdf? Jak mohu stáhnout Parchant z Jižní Karolíny kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Parchant z Jižní Karolíny zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Parchant z Jižní Karolíny? stáhnout Parchant z Jižní Karolíny epub, stáhnout Parchant z Jižní Karolíny ebook epub, Parchant z Jižní Karolíny e-kniha ve formátu epub, zdarma Parchant z Jižní Karolíny ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Parchant z Jižní Karolíny epub? Jak stáhnout knihu Parchant z Jižní Karolíny ve formátu epub? Parchant z Jižní Karolíny mobi, stáhnout Parchant z Jižní Karolíny mobi, stáhnout Parchant z Jižní Karolíny e-kniha mobi, Parchant z Jižní Karolíny kniha ve formátu mobi, zdarma Parchant z Jižní Karolíny ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Parchant z Jižní Karolíny mobi? Jak mohu stáhnout knihu Parchant z Jižní Karolíny v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Parchant z Jižní Karolíny z Dorothy Allison zdarma? Jak stáhnout Parchant z Jižní Karolíny z Dorothy Allison e-knihu zdarma?

Leave a Reply