Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením

Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením

Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením z Hanková Magdalena, Vávrová Soňa,

 • Název knihy: Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením
 • Autor knihy: Hanková Magdalena, Vávrová Soňa,
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 168
 • Žánrové knihy: Partnerství
 • ISBN: 978-80-271-0012-5
 • EAN: 9788027100125
 • Dostupné soubory: partnerske-vztahy-314145.pdf, partnerske-vztahy-314145.epub, partnerske-vztahy-314145.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením v dolní části stránky

Shrnutí knihy Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením z Hanková Magdalena, Vávrová Soňa,

Být „odlišný“ ještě neznamená být ve skutečnosti jiný. Pokud se vám zdá uvedená věta nesmyslná, věřte, že jí po přečtení této knihy porozumíte. Současně zjistíte, že vizuální jinakost ještě neznamená, že se daný člověk ve svém vnímání a prožívání každodennosti odlišuje od ostatních lidí. Prostřednictvím výsledků výzkumu i autentických příběhů poznáte, jaký je běžný život mladých osob s vrozeným tělesným postižením. Jak zvládají situace všedního dne, s jakými těžkostmi či předsudky se potýkají… Zkrátka, jak žijí.

Lidská existence by nebyla naplněna, pokud by nebyly uspokojovány naše sociální potřeby zahrnující triádu partnerství, přátelských vztahů a potřebu mít rodinu. Ta se dostává do popředí především v období mladé dospělosti, která se vyznačuje navazováním trvalejších partnerských a intimních vztahů, obvykle vyúsťujících ve vstup do manželství a v založení rodiny. V lidské populaci však žijí i mladí lidé, kteří jsou mnohdy téměř bezvýhradně závislí na podpoře a pomoci druhých osob, což generuje mylné představy o naplňování jejich vztahových a sexuálních potřeb. Tato kniha se proto zaměřuje na nabourávání zakořeněných mýtů prostřednictvím hlubšího poznání specifik partnerského a intimního soužití mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením. Zaměřuje se jak na somatické a psychosociální determinanty těchto vztahů, tak na aktuálně diskutovaná témata, kterými jsou body image osob s tělesným postižením, služba sexuální asistence, intimní pomůcky pro jedince s omezenou l okomocí či názory těchto lidí na instituci manželství a rodičovství.

Publikace jistě zaujme nejen odborníky z oblasti pomáhajících profesí, ale i samotné osoby se zdravotním postižením a laickou veřejnost, která se stává stále otevřenější a tolerantnější vůči odlišnosti.

Stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením je 168 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením z Hanková Magdalena, Vávrová Soňa, – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením z Hanková Magdalena, Vávrová Soňa,.

Populární vyhledávání: Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením pdf, stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením pdf, stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením knihu pdf, Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením kniha ve formátu pdf, zdarma Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením kniha ke stažení, zdarma Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením ebook ve formátu pdf, Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením pdf? Jak mohu stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením? stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením epub, stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením ebook epub, Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením e-kniha ve formátu epub, zdarma Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením epub? Jak stáhnout knihu Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením ve formátu epub? Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením mobi, stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením mobi, stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením e-kniha mobi, Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením kniha ve formátu mobi, zdarma Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením mobi? Jak mohu stáhnout knihu Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením z Hanková Magdalena, Vávrová Soňa, zdarma? Jak stáhnout Partnerské vztahy očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením z Hanková Magdalena, Vávrová Soňa, e-knihu zdarma?

Leave a Reply