Pastýřská koruna

Pastýřská koruna

Pastýřská koruna stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pastýřská koruna z Terry Pratchett

 • Název knihy: Pastýřská koruna
 • Autor knihy: Terry Pratchett
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 352
 • Žánrové knihy: Fantasy
 • ISBN: 978-80-7197-646-2
 • EAN: 9788071976462
 • Dostupné soubory: pastyrska-koruna-330699.pdf, pastyrska-koruna-330699.epub, pastyrska-koruna-330699.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pastýřská koruna v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pastýřská koruna z Terry Pratchett

Pastýřská koruna je poslední knihou Terryho Pratchetta. Napsal ji během posledního roku svého života, ještě předtím, než začátkem roku 2015 podlehl neodbytné a atypické formě Alzheimerovy choroby.

Uzavřou se tu dobrodružství Toničky Bolavé, jejích oddaných Fíglů i spřátelených čarodějek. Objeví se i zcela nový hrdina, který si jistě velmi rychle získá sympatie čtenářů, a nikoliv jen jejich. Dojde k válce s elfy, která je sice krátká, ale o to zuřivější, a jistě neprozradíme nic nečekaného, když řekneme, že elfové i tentokrát odtáhnou s krvavými nosy. Podíváme se do Ankh-Morporku, k trpasličí firmě, která se zabývá výrobou košťat, a zažijeme dosti nezvyklou přeměnu povýšené čarodějky paní Našeptávalové. Rozloučíme se s celou řadou starých známých a jde o loučení o to těžší, že o jejich dalších osudech si už můžeme nechat jen zdát. Bylo ještě tolik knih, které chtěl Terry Pratchett napsat.

Kdyby zůstal naživu, byla by nepochybně i Pastýřská koruna mnohem obsáhlejší, ale i tak je to dobrá kniha a fanouškové Terryho Pratchetta s ní jistě zažijí řadu příjemných chvil.  

Stáhnout Pastýřská koruna knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pastýřská koruna je 352 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pastýřská koruna kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pastýřská koruna z Terry Pratchett – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pastýřská koruna z Terry Pratchett.

Populární vyhledávání: Pastýřská koruna pdf, stáhnout Pastýřská koruna pdf, stáhnout Pastýřská koruna knihu pdf, Pastýřská koruna kniha ve formátu pdf, zdarma Pastýřská koruna kniha ke stažení, zdarma Pastýřská koruna ebook ve formátu pdf, Pastýřská koruna knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pastýřská koruna pdf? Jak mohu stáhnout Pastýřská koruna kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pastýřská koruna zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pastýřská koruna? stáhnout Pastýřská koruna epub, stáhnout Pastýřská koruna ebook epub, Pastýřská koruna e-kniha ve formátu epub, zdarma Pastýřská koruna ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pastýřská koruna epub? Jak stáhnout knihu Pastýřská koruna ve formátu epub? Pastýřská koruna mobi, stáhnout Pastýřská koruna mobi, stáhnout Pastýřská koruna e-kniha mobi, Pastýřská koruna kniha ve formátu mobi, zdarma Pastýřská koruna ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pastýřská koruna mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pastýřská koruna v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pastýřská koruna z Terry Pratchett zdarma? Jak stáhnout Pastýřská koruna z Terry Pratchett e-knihu zdarma?

Leave a Reply