Peckova jáma

Peckova jáma

Peckova jáma stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Peckova jáma z Ivan Binar

 • Název knihy: Peckova jáma
 • Autor knihy: Ivan Binar
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 472
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7443-192-0
 • EAN: 9788074431920
 • Dostupné soubory: peckova-jama-312004.pdf, peckova-jama-312004.epub, peckova-jama-312004.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Peckova jáma v dolní části stránky

Shrnutí knihy Peckova jáma z Ivan Binar

Román o tažení kapitána Kotulána s osmi muži, z nichž jeden je žena, na Sovětský svaz, prý už dávno zrušený. Prý! Humorná protiválečná moralita autora, který bývá kritiky označován jako atypický, myšlenkově a formálně se vymykající současnému většinovému proudu. Atypičnost může v pejorativním pojetí obsahovat zpátečnictví, v případě Ivana Binara je však znakem originality. Ke svému dalšímu opusu Peckova jáma Binar poznamenal: 
"Když vás kvůli Sovětskému svazu zavřou do vězení, nemůžete ho jen tak hodit za hlavu a dívat se na kačenky, jak si plavou, přestože na něj chcete zapomenout, přestože je rozpadlý. Nebo spíš opadaný. Kousky, které z něj opadaly, si nevedou nejlíp. Co když je napadne znovu se přimknout k tomu dubisku?
Nejraději bych Sovětský svaz přeškrtl, vypustil, vyzmizíkoval, zapomněl na něj a dělal, že tu nikdy nebyl. Jenže to nejde, v jeho stínu, pod jeho křídly a s ním jsem žil převážnou část života. Kdybych se jí zřekl, nebyl bych to já. Musím na Sovětský svaz myslet a radovat se přitom, že se rozpadl; musím se bát, že by se mohl zvednout a znovu se pustit do díla.
Protože ho znám, protože jsem ho zažil. Nemohu předstírat, že to nic, co bylo, bylo, odpusťme si, co jsme si… A dívat se na řeku plnou chmýří z topolů, na rozkvetlé růže, na kačenky s křídly dosud nedovyvinutými, jak šupajdí po hladině za rozesmátou matkou kačenou."

Stáhnout Peckova jáma knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Peckova jáma je 472 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Peckova jáma kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Peckova jáma z Ivan Binar – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Peckova jáma z Ivan Binar.

Populární vyhledávání: Peckova jáma pdf, stáhnout Peckova jáma pdf, stáhnout Peckova jáma knihu pdf, Peckova jáma kniha ve formátu pdf, zdarma Peckova jáma kniha ke stažení, zdarma Peckova jáma ebook ve formátu pdf, Peckova jáma knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Peckova jáma pdf? Jak mohu stáhnout Peckova jáma kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Peckova jáma zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Peckova jáma? stáhnout Peckova jáma epub, stáhnout Peckova jáma ebook epub, Peckova jáma e-kniha ve formátu epub, zdarma Peckova jáma ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Peckova jáma epub? Jak stáhnout knihu Peckova jáma ve formátu epub? Peckova jáma mobi, stáhnout Peckova jáma mobi, stáhnout Peckova jáma e-kniha mobi, Peckova jáma kniha ve formátu mobi, zdarma Peckova jáma ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Peckova jáma mobi? Jak mohu stáhnout knihu Peckova jáma v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Peckova jáma z Ivan Binar zdarma? Jak stáhnout Peckova jáma z Ivan Binar e-knihu zdarma?

Leave a Reply