Před-svědčování

Před-svědčování

Před-svědčování stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Před-svědčování z Robert B. Cialdini

 • Název knihy: Před-svědčování
 • Autor knihy: Robert B. Cialdini
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 404
 • Žánrové knihy: Osobní rozvoj ostatní
 • ISBN: 978-80-7555-014-9
 • EAN: 9788075550149
 • Dostupné soubory: pred-svedcovani-revolucni-zpusob-jak-ovlivnit-a-presvedcit-312730.pdf, pred-svedcovani-revolucni-zpusob-jak-ovlivnit-a-presvedcit-312730.epub, pred-svedcovani-revolucni-zpusob-jak-ovlivnit-a-presvedcit-312730.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Před-svědčování v dolní části stránky

Shrnutí knihy Před-svědčování z Robert B. Cialdini

Svůj klasický bestseller Zbraně vlivu napsal Robert Cialdini už před dvaatřiceti lety. Úspěch první knihy – 3 miliony prodaných výtisků v 31 jazycích – byl ale jen začátkem. Tématem přesvědčování (anglicky persuasion) se autor zabýval i nadále a výsledkem je mimořádně čtivá kniha Před-svědčování (Pre-suasion). Na rozdíl od Zbraní vlivu, které radí, jak se bránit manipulativním technikám, se Cialdini nyní soustřeďuje na to, jak účinně ovlivňovat druhé, samozřejmě v etických mezích. A přináší zásadně nový, přitom vědecky podložený objev: nejdůležitější není samotné sdělení, ale jak zapůsobíme na posluchače ještě před ním. Na tom závisí, zda posluchač naše sdělení ochotně přijme a nechá se jím ovlivnit, nebo ho odmítne – ve skutečnosti už předem. V knize se dozvíte:
Co je to privilegovaný moment, v němž máte největší šanci ovlivnit druhé
Že lidé považují za nejdůležitější to, na co se zrovna soustředí – a jak toho využít
Které marketingové a reklamní postupy fungují či nefungují, a proč
Čím nás při komunikaci ovlivňuje okolní fyzické prostředí
O neuvěřitelné účinnosti podvědomých asociací, které mění náš úsudek
Jak fungují atraktory, které automaticky přitáhnou pozornost, a jak magnetizéry, které pozornost dokážou udržet
Příklady mistrovských přesvědčovacích výkonů těch nejlepších vyjednavačů a obchodníků

Dr. ROBERT B. CIALDINI je nejcitovanější sociální psycholog dneška, který se po celou svou profesní dráhu zabývá mechanismy ovlivňování a přesvědčování (persuaze). Jeho kniha Zbraně vlivu – Manipulativní techniky a jak se jim bránit (Influence) je široce uznávaným základním dílem tohoto oboru. Cialdini při své práci kombinuje zkoumání praktik komunikačních profesionálů (marketérů, obchodníků, lidí z reklamní a PR branže) s vědeckými, behaviorálními experimenty.

Cialdini je emeritním profesorem psychologie a marketingu na Arizonské státní univerzitě v USA. Současně je ředitelem mezinárodně působící společnosti IN-FLUENCE AT WORK (www.influenceatwork.com), která poskytuje konzultace a školení, jak využít autorovy poznatky v praxi; Cialdini byl například poradcem Baracka Obamy během jeho volební kampaně.

Stáhnout Před-svědčování knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Před-svědčování je 404 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Před-svědčování kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Před-svědčování z Robert B. Cialdini – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Před-svědčování z Robert B. Cialdini.

Populární vyhledávání: Před-svědčování pdf, stáhnout Před-svědčování pdf, stáhnout Před-svědčování knihu pdf, Před-svědčování kniha ve formátu pdf, zdarma Před-svědčování kniha ke stažení, zdarma Před-svědčování ebook ve formátu pdf, Před-svědčování knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Před-svědčování pdf? Jak mohu stáhnout Před-svědčování kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Před-svědčování zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Před-svědčování? stáhnout Před-svědčování epub, stáhnout Před-svědčování ebook epub, Před-svědčování e-kniha ve formátu epub, zdarma Před-svědčování ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Před-svědčování epub? Jak stáhnout knihu Před-svědčování ve formátu epub? Před-svědčování mobi, stáhnout Před-svědčování mobi, stáhnout Před-svědčování e-kniha mobi, Před-svědčování kniha ve formátu mobi, zdarma Před-svědčování ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Před-svědčování mobi? Jak mohu stáhnout knihu Před-svědčování v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Před-svědčování z Robert B. Cialdini zdarma? Jak stáhnout Před-svědčování z Robert B. Cialdini e-knihu zdarma?

Leave a Reply