Pegas

Pegas

Pegas stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pegas z Danielle Steel

 • Název knihy: Pegas
 • Autor knihy: Danielle Steel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 360
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-2823-4
 • EAN: 9788024928234
 • Dostupné soubory: pegas-254537.pdf, pegas-254537.epub, pegas-254537.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pegas v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pegas z Danielle Steel

Nicholas von Bingen a Alex von Hemmerle jsou nerozluční přátelé, jejichž původ i osudy se vzájemně podobají. Svůj poklidný život tráví v blahobytu na bavorském venkově, kde jejich aristokratické rody už celé generace spravují rozsáhlá panství. Oba muži před lety ovdověli a snaží se být svým dětem těmi nejlepšími otci – Nick má dva neposedné chlapce a Alex půvabnou dospívající dceru. Zatímco Nick se dosud do správy svého majetku příliš nehrne a raději se věnuje aristokratickým radovánkám, rozumnější Alex zasvětil svůj život chovu lipických koní, ušlechtilých a majestátných tvorů, kteří dokážou každého okouzlit svým půvabem a inteligencí. V té době se však k moci dostává Adolf Hitler a nikdo by se nenadál, jak strašný dopad bude mít zjištění, že Nick je židovského původu. Chce-li přežít a zachránit své děti, musí opustit svoji vlast a zanechat v Německu veškerý majetek i vše, co je pro něj drahé. Rozhodne se utéct do Ameriky a nerozlučné přátelství i odvěké vazby obou rodin jsou náhle přervány. V daleké zemi za Atlantikem se ocitá Nicholas sám, bez přátel, bez peněz, jen se dvěma dětmi. Jediné, co nedokázal zanechat v rodném Bavorsku, je šestice ušlechtilých koní, velkorysý dar přítele Alexe. Pegas je příběhem o odvaze, přátelství a lásce… a o nádherném hřebci, jenž oba rody navždy spojí.

Stáhnout Pegas knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pegas je 360 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pegas kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pegas z Danielle Steel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pegas z Danielle Steel.

Populární vyhledávání: Pegas pdf, stáhnout Pegas pdf, stáhnout Pegas knihu pdf, Pegas kniha ve formátu pdf, zdarma Pegas kniha ke stažení, zdarma Pegas ebook ve formátu pdf, Pegas knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pegas pdf? Jak mohu stáhnout Pegas kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pegas zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pegas? stáhnout Pegas epub, stáhnout Pegas ebook epub, Pegas e-kniha ve formátu epub, zdarma Pegas ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pegas epub? Jak stáhnout knihu Pegas ve formátu epub? Pegas mobi, stáhnout Pegas mobi, stáhnout Pegas e-kniha mobi, Pegas kniha ve formátu mobi, zdarma Pegas ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pegas mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pegas v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pegas z Danielle Steel zdarma? Jak stáhnout Pegas z Danielle Steel e-knihu zdarma?

Leave a Reply