Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle!

Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle!

Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! z Lajsková Lenka

 • Název knihy: Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle!
 • Autor knihy: Lajsková Lenka
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 128
 • Žánrové knihy: Literární vědy
 • ISBN: 978-80-86935-31-7
 • EAN: 9788086935317
 • Dostupné soubory: premysl-pitter-necekejme-na-velke-chvile-317492.pdf, premysl-pitter-necekejme-na-velke-chvile-317492.epub, premysl-pitter-necekejme-na-velke-chvile-317492.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! v dolní části stránky

Shrnutí knihy Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! z Lajsková Lenka

Publikace byla vydána při příležitosti 120. výročí narození humanisty P. Pittra (narozen 21. 6. 1895) a nese podtitul „Akce zámky“ (1945-1947) v zrcadle korespondence z let 1946-1990. Zpřístupňuje korespondenci a fotografie z Archivu P. Pittra a O. Fierzové v NPMK a ze soukromých archivů pamětníků.
Pro publikaci byly vybrány dopisy účastníků humanitární „akce zámky“ – ať už chovanců z bývalých zámeckých ozdravoven, či jejich vychovatelů. Velmi autenticky jsou dokumentovány i dobové události – od situace v Evropě těsně po válce k realitě budování socialismu v Československu v 60. – 80. letech. Je také patrné, že se P. Pitter i O. Fierzová stali blízkými přáteli a rádci pro celé rodiny svých bývalých „zámeckých“ chovanců. Vzájemná korespondence spolupracovníků z „akce zámky“ ukazuje, že všechny zúčastněné pojilo doživotní přátelské pouto a vědomí, že kus svého života věnovali práci pro dobrou věc.
Výběr korespondence a fotografií provedla L. Lajsková, publikaci opatřila též poznámkovým aparátem a doprovodnými texty.

Stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! je 128 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! z Lajsková Lenka – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! z Lajsková Lenka.

Populární vyhledávání: Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! pdf, stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! pdf, stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! knihu pdf, Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! kniha ve formátu pdf, zdarma Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! kniha ke stažení, zdarma Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! ebook ve formátu pdf, Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! pdf? Jak mohu stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle!? stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! epub, stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! ebook epub, Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! e-kniha ve formátu epub, zdarma Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! epub? Jak stáhnout knihu Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! ve formátu epub? Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! mobi, stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! mobi, stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! e-kniha mobi, Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! kniha ve formátu mobi, zdarma Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! mobi? Jak mohu stáhnout knihu Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! z Lajsková Lenka zdarma? Jak stáhnout Přemysl Pitter: Nečekejme na velké chvíle! z Lajsková Lenka e-knihu zdarma?

Leave a Reply