Perfekcionismus – Když cíl je nutnost

Perfekcionismus - Když cíl je nutnost

Perfekcionismus – Když cíl je nutnost stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Perfekcionismus – Když cíl je nutnost z Raphael Bonelli

 • Název knihy: Perfekcionismus – Když cíl je nutnost
 • Autor knihy: Raphael Bonelli
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-7390-440-1
 • EAN: 9788073904401
 • Dostupné soubory: perfekcionismus-kdyz-cil-je-nutnost-313288.pdf, perfekcionismus-kdyz-cil-je-nutnost-313288.epub, perfekcionismus-kdyz-cil-je-nutnost-313288.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Perfekcionismus – Když cíl je nutnost v dolní části stránky

Shrnutí knihy Perfekcionismus – Když cíl je nutnost z Raphael Bonelli

Typická anamnéza a módní nemoc dnešní doby: perfekcionismus. Vídeňský psychiatr a psychoterapeut Raphael Bonelli posbíral 70 poučných i zábavných anamnéz z vlastní praxe: od nevěsty, která se na svatbě odvážila říct „ne“ až po podvodníčka, který svou impotenci „léčil“ rozesíláním stovek milostných dopisů úplně cizím ženám. Adonisův komplex, „sloní nohy", „vosí pasy" a „super ňadra" – imaginární choroby mnoha pacientů, kteří se chytili do pasti kosmetického průmyslu, hubnutí a šílenství zdravého života. Jeho diagnóza je: "Ať už ve školství, manželství nebo zaměstnání – chceme dělat vždy všechno perfektně. A ještě přitom i dobře vypadat. Ale téměř nikdy se nám to nepodaří, nesplníme vlastní požadavky. Bonelli výstižně vykresluje rysy dnešní náročné doby, strachu, falešné ctižádosti a bludů. Ukazuje, že nejdokonalejší možností je smířit se se svou vlastní nedokonalostí.

Stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Perfekcionismus – Když cíl je nutnost je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Perfekcionismus – Když cíl je nutnost kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Perfekcionismus – Když cíl je nutnost z Raphael Bonelli – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Perfekcionismus – Když cíl je nutnost z Raphael Bonelli.

Populární vyhledávání: Perfekcionismus – Když cíl je nutnost pdf, stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost pdf, stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost knihu pdf, Perfekcionismus – Když cíl je nutnost kniha ve formátu pdf, zdarma Perfekcionismus – Když cíl je nutnost kniha ke stažení, zdarma Perfekcionismus – Když cíl je nutnost ebook ve formátu pdf, Perfekcionismus – Když cíl je nutnost knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost pdf? Jak mohu stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Perfekcionismus – Když cíl je nutnost? stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost epub, stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost ebook epub, Perfekcionismus – Když cíl je nutnost e-kniha ve formátu epub, zdarma Perfekcionismus – Když cíl je nutnost ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Perfekcionismus – Když cíl je nutnost epub? Jak stáhnout knihu Perfekcionismus – Když cíl je nutnost ve formátu epub? Perfekcionismus – Když cíl je nutnost mobi, stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost mobi, stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost e-kniha mobi, Perfekcionismus – Když cíl je nutnost kniha ve formátu mobi, zdarma Perfekcionismus – Když cíl je nutnost ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Perfekcionismus – Když cíl je nutnost mobi? Jak mohu stáhnout knihu Perfekcionismus – Když cíl je nutnost v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost z Raphael Bonelli zdarma? Jak stáhnout Perfekcionismus – Když cíl je nutnost z Raphael Bonelli e-knihu zdarma?

Leave a Reply