Přesilová hra

Přesilová hra

Přesilová hra stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Přesilová hra z Danielle Steel

 • Název knihy: Přesilová hra
 • Autor knihy: Danielle Steel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-2906-4
 • EAN: 9788024929064
 • Dostupné soubory: presilova-hra-262415.pdf, presilova-hra-262415.epub, presilova-hra-262415.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Přesilová hra v dolní části stránky

Shrnutí knihy Přesilová hra z Danielle Steel

Fiona Carsonová je respektovaná generální ředitelka multimiliardové korporace. Svět mezinárodního obchodu je k úspěšným ženám tvrdý, Fiona si nemůže dovolit nejmenší chybný krok a poskytnout tak nepřejícným sebemenší záminku pro své sesazení. Jako rozvedená matka tráví všechen volný čas s dětmi a s novým vztahem už nepočítá. Na vysokých postech se muži bojí a Fiona se už dávno vzdala představy o milujícím partnerovi.
I Marshall Weston je vlivný muž řídící nadnárodní společnost. Po boku má příkladnou manželku, která ochotně obětovala právnickou kariéru, aby vychovávala jejich tři děti a podporovala Marshalla na každém kroku. Charismatický padesátník však zdaleka není tak bezúhonný, jak se na první pohled zdá. Neustále koketuje se skandály, které by mu mohly zničit kariéru i rodinu. Život na hraně se mu zalíbil. Už celé roky skrývá tajemství, a sám sebe konejší, jak se mu všechno daří ututlávat.
Oba, Fiona i Marshall, byli ochotní obětovat mnoho, aby se dostali na vrchol. Čeho se vzdají teď, jen aby si moc udrželi?

Stáhnout Přesilová hra knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Přesilová hra je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Přesilová hra kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Přesilová hra z Danielle Steel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Přesilová hra z Danielle Steel.

Populární vyhledávání: Přesilová hra pdf, stáhnout Přesilová hra pdf, stáhnout Přesilová hra knihu pdf, Přesilová hra kniha ve formátu pdf, zdarma Přesilová hra kniha ke stažení, zdarma Přesilová hra ebook ve formátu pdf, Přesilová hra knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Přesilová hra pdf? Jak mohu stáhnout Přesilová hra kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Přesilová hra zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Přesilová hra? stáhnout Přesilová hra epub, stáhnout Přesilová hra ebook epub, Přesilová hra e-kniha ve formátu epub, zdarma Přesilová hra ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Přesilová hra epub? Jak stáhnout knihu Přesilová hra ve formátu epub? Přesilová hra mobi, stáhnout Přesilová hra mobi, stáhnout Přesilová hra e-kniha mobi, Přesilová hra kniha ve formátu mobi, zdarma Přesilová hra ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Přesilová hra mobi? Jak mohu stáhnout knihu Přesilová hra v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Přesilová hra z Danielle Steel zdarma? Jak stáhnout Přesilová hra z Danielle Steel e-knihu zdarma?

Leave a Reply