Pí-voda a jiné léčivé vody

Pí-voda a jiné léčivé vody

Pí-voda a jiné léčivé vody stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pí-voda a jiné léčivé vody z Vlastimil Žert

 • Název knihy: Pí-voda a jiné léčivé vody
 • Autor knihy: Vlastimil Žert
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2004
 • Počet stránek: 230
 • Žánrové knihy: Medicína a alternativní medicína
 • ISBN: 978-80-7336-177-8
 • EAN: 9788073361778
 • Dostupné soubory: pi-voda-a-jine-lecive-vody-312191.pdf, pi-voda-a-jine-lecive-vody-312191.epub, pi-voda-a-jine-lecive-vody-312191.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pí-voda a jiné léčivé vody v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pí-voda a jiné léčivé vody z Vlastimil Žert

Voda jako kolébka života… Víme už o ní skutečně vše? V době znečišťování přírodních zdrojů se pitná voda dostává do popředí zájmu odborníků i laiků a svými pozoruhodnými vlastnostmi otevírá nové obzory fyzikům i lékařům. Přestože se jedná o nejzákladnější živinu, ba stavební prvek, jímž nemůžeme na svém těle příliš šetřit, objevovalo se o vodě mnoho mýtů a polopravd, které mají dopad nejen na naše zdraví, ale i na náš pohled na svět.Tato publikace představuje moderní kompendium dosavadních znalostí o tomto pozoruhodném médiu, v němž naleznete ucelené informace o celé řadě zásadních otázek. Autoři se podrobně zabývají například problematikou pití destilované či mineralizované vody, léčivými a bioenergetickými vlastnostmi jednotlivých druhů vod, pozoruhodnými akumulačními a paměťovými schopnostmi molekulární struktury vody, komentují nejrůznější léčitelské postupy využívající vodu jako prostředek uzdravování včetně její magnetické a energetické úpravy, aktivace jejího potenciálu prostřednictvím slunečního a měsíčního záření, rostlin nebo drahých kamenů, oživování denaturované „mrtvé vody“ či uplatnění speciálně upravených vod v zahrádkářství. Zevrubně se věnují i otázce“vody budoucnosti“, za níž se považuje tzv. pí-voda s mimořádně harmonickou vnitřní strukturou, která se postupně začíná uplatňovat jako univerzální léčebný prostředek.

Stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pí-voda a jiné léčivé vody je 230 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pí-voda a jiné léčivé vody kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pí-voda a jiné léčivé vody z Vlastimil Žert – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pí-voda a jiné léčivé vody z Vlastimil Žert.

Populární vyhledávání: Pí-voda a jiné léčivé vody pdf, stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody pdf, stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody knihu pdf, Pí-voda a jiné léčivé vody kniha ve formátu pdf, zdarma Pí-voda a jiné léčivé vody kniha ke stažení, zdarma Pí-voda a jiné léčivé vody ebook ve formátu pdf, Pí-voda a jiné léčivé vody knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody pdf? Jak mohu stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pí-voda a jiné léčivé vody? stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody epub, stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody ebook epub, Pí-voda a jiné léčivé vody e-kniha ve formátu epub, zdarma Pí-voda a jiné léčivé vody ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pí-voda a jiné léčivé vody epub? Jak stáhnout knihu Pí-voda a jiné léčivé vody ve formátu epub? Pí-voda a jiné léčivé vody mobi, stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody mobi, stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody e-kniha mobi, Pí-voda a jiné léčivé vody kniha ve formátu mobi, zdarma Pí-voda a jiné léčivé vody ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pí-voda a jiné léčivé vody mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pí-voda a jiné léčivé vody v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody z Vlastimil Žert zdarma? Jak stáhnout Pí-voda a jiné léčivé vody z Vlastimil Žert e-knihu zdarma?

Leave a Reply