Příběh zbloudilé kulky

Příběh zbloudilé kulky

Příběh zbloudilé kulky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Příběh zbloudilé kulky z Lubomír Kubík

 • Název knihy: Příběh zbloudilé kulky
 • Autor knihy: Lubomír Kubík
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7260-350-3
 • EAN: 9788072603503
 • Dostupné soubory: pribeh-zbloudile-kulky-317092.pdf, pribeh-zbloudile-kulky-317092.epub, pribeh-zbloudile-kulky-317092.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Příběh zbloudilé kulky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Příběh zbloudilé kulky z Lubomír Kubík

Děj nového Kubíkova románu se odehrává v menším českém městě s početnou německou menšinou od konce druhé světové války do odsunu Němců. Čtenář je svědkem úprku německého vojska a příchodu Rudé armády v květnu 1945, působení revolučních gard, boje o politickou moc a odvety vůči Němcům až po jejich vysídlení, přičemž autor propojuje tyto události prostřednictvím konkrétních osudů lidí v dramatické kriminální zápletce.
Hlavní dějová linie se rozvíjí v momentě, kdy skupina revolučních gardistů, ve skutečnosti zištných dobrodruhů a kolaborantů, zavraždí bývalého německého starostu a donutí zaměstnance místní cihelny, aby tělo spálili. Do případu je zatažen též hlavní hrdina, třicátník Jindřich Klemsa, který se záhy po válce stal národním správcem cihelny. Jeho charakter je v tomto neklidném období podroben četným zkouškám, na pozadí velkých historických okamžiků a ve víru radikálních politických změn si chce zachovat čisté svědomí a zabránit nespravedlnosti. Dilema řeší také v osobním životě. Manžel jeho milenky Ireny byl odvlečen na nucené práce do Německa a oba milenci se nyní obávají jeho případného návratu…
Autor barvitě zachycuje velké dějinné okamžiky, které se prolínají s dramatickými osobními osudy jednotlivých hrdinů, ovlivňují je, formují jejich rozhodnutí i povahy. Dobrodružný román s kriminální zápletkou líčí krátké, přesto však pro směřování našich dějin zásadní období.

Stáhnout Příběh zbloudilé kulky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Příběh zbloudilé kulky je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Příběh zbloudilé kulky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Příběh zbloudilé kulky z Lubomír Kubík – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Příběh zbloudilé kulky z Lubomír Kubík.

Populární vyhledávání: Příběh zbloudilé kulky pdf, stáhnout Příběh zbloudilé kulky pdf, stáhnout Příběh zbloudilé kulky knihu pdf, Příběh zbloudilé kulky kniha ve formátu pdf, zdarma Příběh zbloudilé kulky kniha ke stažení, zdarma Příběh zbloudilé kulky ebook ve formátu pdf, Příběh zbloudilé kulky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Příběh zbloudilé kulky pdf? Jak mohu stáhnout Příběh zbloudilé kulky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Příběh zbloudilé kulky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Příběh zbloudilé kulky? stáhnout Příběh zbloudilé kulky epub, stáhnout Příběh zbloudilé kulky ebook epub, Příběh zbloudilé kulky e-kniha ve formátu epub, zdarma Příběh zbloudilé kulky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Příběh zbloudilé kulky epub? Jak stáhnout knihu Příběh zbloudilé kulky ve formátu epub? Příběh zbloudilé kulky mobi, stáhnout Příběh zbloudilé kulky mobi, stáhnout Příběh zbloudilé kulky e-kniha mobi, Příběh zbloudilé kulky kniha ve formátu mobi, zdarma Příběh zbloudilé kulky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Příběh zbloudilé kulky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Příběh zbloudilé kulky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Příběh zbloudilé kulky z Lubomír Kubík zdarma? Jak stáhnout Příběh zbloudilé kulky z Lubomír Kubík e-knihu zdarma?

Leave a Reply