Příkazní smlouva

Příkazní smlouva

Příkazní smlouva stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Příkazní smlouva z Pilík Václav

 • Název knihy: Příkazní smlouva
 • Autor knihy: Pilík Václav
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-7552-467-6
 • EAN: 9788075524676
 • Dostupné soubory: prikazni-smlouva-314272.pdf, prikazni-smlouva-314272.epub, prikazni-smlouva-314272.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Příkazní smlouva v dolní části stránky

Shrnutí knihy Příkazní smlouva z Pilík Václav

Další publikace z ediční řady Právo prakticky se věnuje institutu příkazní smlouvy a jí založeného závazku. Klade si za cíl zabývat se nejen konkrétními otázkami příkazní smlouvy a příkazního závazku, jakož i souvisejících institutů (např. institutu zastoupení), ale v účelném rozsahu také jejich celkovým pojetím a smyslem (včetně pozornosti k historickým a komparativním souvislostem).
Celá příručka je zpracována tak, aby umožňovala různé způsoby využití. Může sloužit jako zdroj soustavného výkladu, ale také jako pomůcka k rychlému vyhledávání konkrétních informací. Uvedenému je přizpůsoben jak styl výkladu, tak jeho členění, takže publikace by měla být přístupná jak právníkům, tak i praktikům bez obecného právnického vzdělání.

Stáhnout Příkazní smlouva knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Příkazní smlouva je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Příkazní smlouva kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Příkazní smlouva z Pilík Václav – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Příkazní smlouva z Pilík Václav.

Populární vyhledávání: Příkazní smlouva pdf, stáhnout Příkazní smlouva pdf, stáhnout Příkazní smlouva knihu pdf, Příkazní smlouva kniha ve formátu pdf, zdarma Příkazní smlouva kniha ke stažení, zdarma Příkazní smlouva ebook ve formátu pdf, Příkazní smlouva knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Příkazní smlouva pdf? Jak mohu stáhnout Příkazní smlouva kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Příkazní smlouva zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Příkazní smlouva? stáhnout Příkazní smlouva epub, stáhnout Příkazní smlouva ebook epub, Příkazní smlouva e-kniha ve formátu epub, zdarma Příkazní smlouva ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Příkazní smlouva epub? Jak stáhnout knihu Příkazní smlouva ve formátu epub? Příkazní smlouva mobi, stáhnout Příkazní smlouva mobi, stáhnout Příkazní smlouva e-kniha mobi, Příkazní smlouva kniha ve formátu mobi, zdarma Příkazní smlouva ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Příkazní smlouva mobi? Jak mohu stáhnout knihu Příkazní smlouva v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Příkazní smlouva z Pilík Václav zdarma? Jak stáhnout Příkazní smlouva z Pilík Václav e-knihu zdarma?

Leave a Reply