Případ Sant'Ambrogio

Případ Sant'Ambrogio

Případ Sant'Ambrogio stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Případ Sant'Ambrogio z Hubert Wolf

 • Název knihy: Případ Sant'Ambrogio
 • Autor knihy: Hubert Wolf
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 600
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-7260-351-0
 • EAN: 9788072603510
 • Dostupné soubory: pripad-sant-ambrogio-316622.pdf, pripad-sant-ambrogio-316622.epub, pripad-sant-ambrogio-316622.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Případ Sant'Ambrogio v dolní části stránky

Shrnutí knihy Případ Sant'Ambrogio z Hubert Wolf

Skutečný, více než století utajovaný církevní skandál, odehrávající se poblíž sídla samotného papeže, se prostřednictvím knihy Případ Sant’Ambrogio dostává mimo zdi uzamčeného církevního světa. Tajný inkviziční archiv zpřístupnil až v roce 1998 papež Jan Pavel II. a záhy na povrch vyplul případ řeholnic z kláštera Sant’Ambrogio z poloviny 19. století. Hlavní hybatelkou celého procesu, probíhajícího dva roky a před veřejností dokonale utajeného, byla kněžna Kateřina von Hohenzollern-Sigmaringen.
Tato urozená a zbožná šlechtična se do kláštera uchýlila s cílem uklidnit svou duši a ukrýt se před nelehkým osudem, ale záhy zjistila, že je ohrožena nejen její mravnost, ale také život.
Přes prvotní nadšení a odhodlání vstoupit do kláštera natrvalo brzy s úděsem zjišťuje, že za uzavřenými zdmi se odehrávají zločiny kriminální, náboženské i mravní povahy. Hlavní iniciátorkou je madre vicaria kláštera Maria Luisa. Tato nebesky krásná, mladá a ctižádostivá žena má na svědomí několik lidských životů, organizuje pod záminkou náboženského zasvěcení každodenní sexuální orgie a nechává se uctívat jako světice. Před kněžnou se postupně odhalují další a další zločiny, nenachází však zastání ani u představené kláštera, ani u zpovědníků, kteří jsou do skandálu také zapleteni. V podstatě nemá šanci uniknout a musí čelit travičským pokusům nedotknutelné světice Marie Luisy.
Několikaletá badatelská práce vyústila v obsáhlou a poutavou studii s prvky detektivního románu podloženou četnými archivními materiály a výpověďmi očitých svědků i obviněných. Případ Sant’Ambrogio není omezen jen na klauzuru samotného kláštera, ale odhaluje také pozadí zločinů a postupně před čtenářem otevírá mnohem širší a závažnější souvislosti, v nichž hrály nemalou úlohu také vysoce postavené církevní osobnosti.

Stáhnout Případ Sant'Ambrogio knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Případ Sant'Ambrogio je 600 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Případ Sant'Ambrogio kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Případ Sant'Ambrogio z Hubert Wolf – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Případ Sant'Ambrogio z Hubert Wolf.

Populární vyhledávání: Případ Sant'Ambrogio pdf, stáhnout Případ Sant'Ambrogio pdf, stáhnout Případ Sant'Ambrogio knihu pdf, Případ Sant'Ambrogio kniha ve formátu pdf, zdarma Případ Sant'Ambrogio kniha ke stažení, zdarma Případ Sant'Ambrogio ebook ve formátu pdf, Případ Sant'Ambrogio knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Případ Sant'Ambrogio pdf? Jak mohu stáhnout Případ Sant'Ambrogio kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Případ Sant'Ambrogio zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Případ Sant'Ambrogio? stáhnout Případ Sant'Ambrogio epub, stáhnout Případ Sant'Ambrogio ebook epub, Případ Sant'Ambrogio e-kniha ve formátu epub, zdarma Případ Sant'Ambrogio ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Případ Sant'Ambrogio epub? Jak stáhnout knihu Případ Sant'Ambrogio ve formátu epub? Případ Sant'Ambrogio mobi, stáhnout Případ Sant'Ambrogio mobi, stáhnout Případ Sant'Ambrogio e-kniha mobi, Případ Sant'Ambrogio kniha ve formátu mobi, zdarma Případ Sant'Ambrogio ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Případ Sant'Ambrogio mobi? Jak mohu stáhnout knihu Případ Sant'Ambrogio v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Případ Sant'Ambrogio z Hubert Wolf zdarma? Jak stáhnout Případ Sant'Ambrogio z Hubert Wolf e-knihu zdarma?

Leave a Reply