Případ ukradeného zubu

Případ ukradeného zubu

Případ ukradeného zubu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Případ ukradeného zubu z William Ritter

 • Název knihy: Případ ukradeného zubu
 • Autor knihy: William Ritter
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7491-875-9
 • EAN: 9788074918759
 • Dostupné soubory: pripad-ukradeneho-zubu-312863.pdf, pripad-ukradeneho-zubu-312863.epub, pripad-ukradeneho-zubu-312863.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Případ ukradeného zubu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Případ ukradeného zubu z William Ritter

Abigail Rooková a podivínský detektiv R. F. Jackaby znovu zasahují. Rok 1892, New Fiddleham, Nová Anglie. Věci tu nikdy nejsou takové, jaké se zdají být, zvláště když jsou Abigail Rooková a její excentrický zaměstnavatel R. F. Jacka by opět vyzváni, aby vyšetřovali nadpřirozené jevy. Nejprve se objeví zákeřní měňavci zamaskovaní jako roztomilá koťátka. O den později je jejich majitelka nalezena mrtvá a na krku má podivnou bodnou ránu. Hned nato se z blízkého Gad’s Valley ztratí dinosauří zub odkrytý při nedávných vykopávkách a v údolí začne řádit neidentifikovatelná bestie, která napadá zvířata i lidi a nechává za sebou jen zmrzačená těla. Policista Charlie Cane, který se do údolí odstěhoval z New Fiddlehamu, žádá o pomoc, a tak se Abigail s Jackabym vydávají chytit zloděje, příšeru a vraha.

Stáhnout Případ ukradeného zubu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Případ ukradeného zubu je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Případ ukradeného zubu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Případ ukradeného zubu z William Ritter – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Případ ukradeného zubu z William Ritter.

Populární vyhledávání: Případ ukradeného zubu pdf, stáhnout Případ ukradeného zubu pdf, stáhnout Případ ukradeného zubu knihu pdf, Případ ukradeného zubu kniha ve formátu pdf, zdarma Případ ukradeného zubu kniha ke stažení, zdarma Případ ukradeného zubu ebook ve formátu pdf, Případ ukradeného zubu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Případ ukradeného zubu pdf? Jak mohu stáhnout Případ ukradeného zubu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Případ ukradeného zubu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Případ ukradeného zubu? stáhnout Případ ukradeného zubu epub, stáhnout Případ ukradeného zubu ebook epub, Případ ukradeného zubu e-kniha ve formátu epub, zdarma Případ ukradeného zubu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Případ ukradeného zubu epub? Jak stáhnout knihu Případ ukradeného zubu ve formátu epub? Případ ukradeného zubu mobi, stáhnout Případ ukradeného zubu mobi, stáhnout Případ ukradeného zubu e-kniha mobi, Případ ukradeného zubu kniha ve formátu mobi, zdarma Případ ukradeného zubu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Případ ukradeného zubu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Případ ukradeného zubu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Případ ukradeného zubu z William Ritter zdarma? Jak stáhnout Případ ukradeného zubu z William Ritter e-knihu zdarma?

Leave a Reply