Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy

Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy

Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy z Peter Robinson

 • Název knihy: Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy
 • Autor knihy: Peter Robinson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-4840-0
 • EAN: 9788024248400
 • Dostupné soubory: pohled-do-tmy-241712.pdf, pohled-do-tmy-241712.epub, pohled-do-tmy-241712.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy z Peter Robinson

V yorkshirském rehabilitačním zařízení pro policisty byl zabit uznávaný inspektor Bill Quinn. Vyšetřování se ujme místní detektiv Alan Banks, kompromitující fotografie nalezené v Quinnově pokoji by však mohly ohrozit pověst strážců zákona, proto se o vraždu začne zajímat i Joanna Passerová z oddělení inspekce. Svérázný Banks, neochotný s kýmkoli spolupracovat, trpí její přítomnost jen s největšími obtížemi. Na snímcích, kde zavražděný Quinn dovádí v hotelovém pokoji s neznámou dívkou, je něco podezřelého. Něco je spojuje s místním podsvětím. A s několik let starou kauzou, která byla pro Quinna léta noční můrou…

Detektivní série případů inspektora Alana Bankse ze severoanglického hrabství Yorkshire vychází ve Velké Británii již čtyři desetiletí (od roku 2010 se točí také televizní adaptace). Od prvních dílů sbírá doma i v zahraničí – vychází ve dvaceti jazycích – jedno žánrové ocenění za druhým a získává si stále více příznivců moderní britské kriminální školy nejvyšší kvality.

Stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy z Peter Robinson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy z Peter Robinson.

Populární vyhledávání: Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy pdf, stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy pdf, stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy knihu pdf, Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy kniha ve formátu pdf, zdarma Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy kniha ke stažení, zdarma Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy ebook ve formátu pdf, Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy pdf? Jak mohu stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy? stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy epub, stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy ebook epub, Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy e-kniha ve formátu epub, zdarma Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy epub? Jak stáhnout knihu Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy ve formátu epub? Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy mobi, stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy mobi, stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy e-kniha mobi, Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy kniha ve formátu mobi, zdarma Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy z Peter Robinson zdarma? Jak stáhnout Případy Alana Bankse 1: Pohled do tmy z Peter Robinson e-knihu zdarma?

Leave a Reply