Píseň o Bernadettě

Píseň o Bernadettě

Píseň o Bernadettě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Píseň o Bernadettě z Franz Werfel

 • Název knihy: Píseň o Bernadettě
 • Autor knihy: Franz Werfel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 448
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7429-795-3
 • EAN: 9788074297953
 • Dostupné soubory: pisen-o-bernadette-315399.pdf, pisen-o-bernadette-315399.epub, pisen-o-bernadette-315399.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Píseň o Bernadettě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Píseň o Bernadettě z Franz Werfel

Další vydání slavného Werflovarománu "Píseň o Bernadettě", je vlastně dokumentární román, který na základě faktů vypravuje o životě Bernadetty Soubirousové, chudobného a neduživého děvčátka z pyrenejského podhůří. Autor jej napsal r. 1941, krátce poté, co se mu podařilo uprchnout před hitlerovským nacismem z okupované Francie. O pohnutkách, které ho k tomu vedly, říká: ,,V červenci roku 1940 jsem ve chvíli velké tísně slíbil před jeskyní v Lurdech, že vyváznu-li z nebezpečí a bude-li mi dopřáno dospět k spásnému pobřeží Ameriky, zazpívám Píseň o Bernadettě, a to dříve než se pustím do nějaké jiné práce…“ Slavného pražského rodáka připomínáme jeho dalšími romány, např. Jeremiáš, Čtyřicet dnů.

Stáhnout Píseň o Bernadettě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Píseň o Bernadettě je 448 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Píseň o Bernadettě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Píseň o Bernadettě z Franz Werfel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Píseň o Bernadettě z Franz Werfel.

Populární vyhledávání: Píseň o Bernadettě pdf, stáhnout Píseň o Bernadettě pdf, stáhnout Píseň o Bernadettě knihu pdf, Píseň o Bernadettě kniha ve formátu pdf, zdarma Píseň o Bernadettě kniha ke stažení, zdarma Píseň o Bernadettě ebook ve formátu pdf, Píseň o Bernadettě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Píseň o Bernadettě pdf? Jak mohu stáhnout Píseň o Bernadettě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Píseň o Bernadettě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Píseň o Bernadettě? stáhnout Píseň o Bernadettě epub, stáhnout Píseň o Bernadettě ebook epub, Píseň o Bernadettě e-kniha ve formátu epub, zdarma Píseň o Bernadettě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Píseň o Bernadettě epub? Jak stáhnout knihu Píseň o Bernadettě ve formátu epub? Píseň o Bernadettě mobi, stáhnout Píseň o Bernadettě mobi, stáhnout Píseň o Bernadettě e-kniha mobi, Píseň o Bernadettě kniha ve formátu mobi, zdarma Píseň o Bernadettě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Píseň o Bernadettě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Píseň o Bernadettě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Píseň o Bernadettě z Franz Werfel zdarma? Jak stáhnout Píseň o Bernadettě z Franz Werfel e-knihu zdarma?

Leave a Reply