Plamen v nás

Plamen v nás

Plamen v nás stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Plamen v nás z Jennifer L. Armentrout

 • Název knihy: Plamen v nás
 • Autor knihy: Jennifer L. Armentrout
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-269-0622-3
 • EAN: 9788026906223
 • Dostupné soubory: plamen-v-nas-314366.pdf, plamen-v-nas-314366.epub, plamen-v-nas-314366.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Plamen v nás v dolní části stránky

Shrnutí knihy Plamen v nás z Jennifer L. Armentrout

Jillian Limové se během několika hodin obrátil život vzhůru nohama. Ve stejný večer, kdy jí zlomila srdce její dětská láska Brock Mitchell, se její svět neodvolatelně změnil vinou cizince se zbraní v ruce. Trvá šest let, než Jillian pomalu slepí roztříštěné kousky svého života dohromady a než je konečně připravená přestat žít v minulosti plné bolesti a žalu. Přijme práci v otcově akademii bojových umění a jde na první rande po ztroskotaném vztahu. Jillian je odhodlaná začít znovu žít.
Nečekala ovšem, že součástí jejího nového života bude zase Brock. Jenže dřív, než se naděje, je zpět. Nejenom starší, ale neskutečně hezčí, škádlivější a tak vůbec. A když se dívá na Jillian, už nevidí tu malou holku, která byla během dospívání jeho stínem, a dceru muže, jenž mu dal druhou šanci. Vidí v ní ženu, která tu pro něj vždycky byla, jedinou osobu, jež v něj navzdory všemu věřila.
Brock ví, že ona je ta, kterou by měl učinit svou, a co začne jako opatrné přátelství, se rychle promění díky silné přitažlivosti, která zažehne plamen jasnější než vášeň. Zamilovat se opět do Brocka znamená však víc než jen riskovat vlastní srdce. Když vyplave na povrch smutkem a vinou naplněná minulost a hrozí, že je roztrhá pavučina lží, důsledky mohou rozbít všechno, co se společně snažili vybudovat, a zničit sny těch, na kterých jim nejvíc záleží.

Série Počkám na tebe (6)

Stáhnout Plamen v nás knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Plamen v nás je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Plamen v nás kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Plamen v nás z Jennifer L. Armentrout – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Plamen v nás z Jennifer L. Armentrout.

Populární vyhledávání: Plamen v nás pdf, stáhnout Plamen v nás pdf, stáhnout Plamen v nás knihu pdf, Plamen v nás kniha ve formátu pdf, zdarma Plamen v nás kniha ke stažení, zdarma Plamen v nás ebook ve formátu pdf, Plamen v nás knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Plamen v nás pdf? Jak mohu stáhnout Plamen v nás kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Plamen v nás zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Plamen v nás? stáhnout Plamen v nás epub, stáhnout Plamen v nás ebook epub, Plamen v nás e-kniha ve formátu epub, zdarma Plamen v nás ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Plamen v nás epub? Jak stáhnout knihu Plamen v nás ve formátu epub? Plamen v nás mobi, stáhnout Plamen v nás mobi, stáhnout Plamen v nás e-kniha mobi, Plamen v nás kniha ve formátu mobi, zdarma Plamen v nás ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Plamen v nás mobi? Jak mohu stáhnout knihu Plamen v nás v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Plamen v nás z Jennifer L. Armentrout zdarma? Jak stáhnout Plamen v nás z Jennifer L. Armentrout e-knihu zdarma?

Leave a Reply