Platanová alej

Platanová alej

Platanová alej stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Platanová alej z John Grisham

 • Název knihy: Platanová alej
 • Autor knihy: John Grisham
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 552
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-4723-6
 • EAN: 9788024247236
 • Dostupné soubory: platanova-alej-235184.pdf, platanova-alej-235184.epub, platanova-alej-235184.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Platanová alej v dolní části stránky

Shrnutí knihy Platanová alej z John Grisham

„John Grisham je patrně nejlepším vypravěčem v současných Spojených státech.“ THE NEW YORK TIMES Román … a je čas zabíjet (1989) stál na počátku spisovatelské dráhy celosvětové legendy právnických thrillerů. Po čtvrt století nás John Grisham znovu zavádí do proslulé budovy soudu v Clantonu, kde advokát Jake Brigance čelí dalšímu velmi kontroverznímu sporu, který odhalí skoro zapomenuté rasové pnutí a přiměje místní obyvatele utkat se se svou minulostí. Seth Hubbard, zámožný muž, umírá na rakovinu plic. Nikomu nedůvěřuje. Než se oběsí na starém platanu, zanechá novou, vlastnoručně psanou závěť. Jeho již dospělé děti, černošská hospodyně a Jake jsou tak zataženi do konfliktu stejně dramatického a plného zvratů, jako byl proces, který Jakea v okresu Ford proslavil, když obhajoval muže, jenž pomstil znásilnění své desetileté dcery.

Stáhnout Platanová alej knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Platanová alej je 552 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Platanová alej kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Platanová alej z John Grisham – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Platanová alej z John Grisham.

Populární vyhledávání: Platanová alej pdf, stáhnout Platanová alej pdf, stáhnout Platanová alej knihu pdf, Platanová alej kniha ve formátu pdf, zdarma Platanová alej kniha ke stažení, zdarma Platanová alej ebook ve formátu pdf, Platanová alej knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Platanová alej pdf? Jak mohu stáhnout Platanová alej kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Platanová alej zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Platanová alej? stáhnout Platanová alej epub, stáhnout Platanová alej ebook epub, Platanová alej e-kniha ve formátu epub, zdarma Platanová alej ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Platanová alej epub? Jak stáhnout knihu Platanová alej ve formátu epub? Platanová alej mobi, stáhnout Platanová alej mobi, stáhnout Platanová alej e-kniha mobi, Platanová alej kniha ve formátu mobi, zdarma Platanová alej ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Platanová alej mobi? Jak mohu stáhnout knihu Platanová alej v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Platanová alej z John Grisham zdarma? Jak stáhnout Platanová alej z John Grisham e-knihu zdarma?

Leave a Reply