Podnikanie a manažment

Podnikanie a manažment

Podnikanie a manažment stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Podnikanie a manažment z Emília Papulová

 • Název knihy: Podnikanie a manažment
 • Autor knihy: Emília Papulová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Management, řízení, personalistika
 • ISBN: 978-80-7552-579-6
 • EAN: 9788075525796
 • Dostupné soubory: podnikanie-a-manazment-346942.pdf, podnikanie-a-manazment-346942.epub, podnikanie-a-manazment-346942.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Podnikanie a manažment v dolní části stránky

Shrnutí knihy Podnikanie a manažment z Emília Papulová

V predkladanej publikácii sa autorský kolektív venuje podnikaniu a manažmentu súčasne, ale navyše k nim pripájajú i pohľady ekonómie, psychológie, sociológie, práva či filozofie. Cieľom autorov je poukázať na spoločné korene, ale i špecifiká a podstatu podnikania a manažmentu, na ich doterajší vývoj, ale i vzájomné súvislosti vývoja týchto, na prvý pohľad samostatných a nezávislých disciplín, a súčasne poukázať na budúce trendy ich vývoja. Publikácia je spracovaná na základe dlhoročného štúdia teórie podnikania a manažmentu, realizácie výskumu pomocou uskutočnených prieskumov, diskusií a rozhovorov so zástupcami z radov podnikateľov a manažérov. Publikácia je určená predovšetkým tým, ktorí majú záujem a chcú ďalej rozvíjať obidve uvedené vedné disciplíny, ako sú vedeckí pracovníci, študenti doktorandských, magisterských, ale i bakalárskych vysokoškolských odborov, ale i pre podnikateľov a manažérov v praxi, ktorí chcú držať krok s vývojom, ktorí chcú budovať svoje konkurenčné výhody a vytvárať predpoklady na budúcu úspešnosť svojho podnikania predovšetkým sledovaním a podporovaním nových trendov.

Stáhnout Podnikanie a manažment knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Podnikanie a manažment je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Podnikanie a manažment kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Podnikanie a manažment z Emília Papulová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Podnikanie a manažment z Emília Papulová.

Populární vyhledávání: Podnikanie a manažment pdf, stáhnout Podnikanie a manažment pdf, stáhnout Podnikanie a manažment knihu pdf, Podnikanie a manažment kniha ve formátu pdf, zdarma Podnikanie a manažment kniha ke stažení, zdarma Podnikanie a manažment ebook ve formátu pdf, Podnikanie a manažment knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Podnikanie a manažment pdf? Jak mohu stáhnout Podnikanie a manažment kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Podnikanie a manažment zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Podnikanie a manažment? stáhnout Podnikanie a manažment epub, stáhnout Podnikanie a manažment ebook epub, Podnikanie a manažment e-kniha ve formátu epub, zdarma Podnikanie a manažment ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Podnikanie a manažment epub? Jak stáhnout knihu Podnikanie a manažment ve formátu epub? Podnikanie a manažment mobi, stáhnout Podnikanie a manažment mobi, stáhnout Podnikanie a manažment e-kniha mobi, Podnikanie a manažment kniha ve formátu mobi, zdarma Podnikanie a manažment ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Podnikanie a manažment mobi? Jak mohu stáhnout knihu Podnikanie a manažment v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Podnikanie a manažment z Emília Papulová zdarma? Jak stáhnout Podnikanie a manažment z Emília Papulová e-knihu zdarma?

Leave a Reply