Podnikanie a podnikateľské myslenie II.

Podnikanie a podnikateľské myslenie II.

Podnikanie a podnikateľské myslenie II. stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Podnikanie a podnikateľské myslenie II. z Ján Papula

 • Název knihy: Podnikanie a podnikateľské myslenie II.
 • Autor knihy: Ján Papula
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 236
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-7478-994-6
 • EAN: 9788074789946
 • Dostupné soubory: podnikanie-a-podnikatelske-myslenie-ii-347196.pdf, podnikanie-a-podnikatelske-myslenie-ii-347196.epub, podnikanie-a-podnikatelske-myslenie-ii-347196.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Podnikanie a podnikateľské myslenie II. v dolní části stránky

Shrnutí knihy Podnikanie a podnikateľské myslenie II. z Ján Papula

V publikácii venujú autori hlavnú pozornosť podpore strategického myslenia podnikateľov, myslenia na budúcnosť, myslenia s predstihom a myslenia na vytváranie pozícií, ktoré môžu priviesť podniky k úspechu v budúcnosti. Pri spracovaní publikácie využili autori poznatky a skúsenosti z viacročnej pedagogickej i vedeckovýskumnej činnosti, z vedomostí nadobudnutých prostredníctvom diskusií s podnikateľmi a zástupcami vedy nielen na Slovensku, ale i v zahraničí. Súčasťou publikácie sú otázky zakladania podniku, ale i to, ako môže podnik pokračovať jeho prechodom ďalšími fázami životného cyklu. Autori predovšetkým zdôrazňujú skutočnosť, že už v etape zakladania, ale i postupného rozbiehania podniku sa treba pripravovať na ďalšie etapy jeho životného cyklu. Publikácia je určená nielen študentom, ale najmä začínajúcim podnikateľom, prípadne tým, ktorí o podnikaní zatiaľ iba uvažujú.

Stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Podnikanie a podnikateľské myslenie II. je 236 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Podnikanie a podnikateľské myslenie II. kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Podnikanie a podnikateľské myslenie II. z Ján Papula – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Podnikanie a podnikateľské myslenie II. z Ján Papula.

Populární vyhledávání: Podnikanie a podnikateľské myslenie II. pdf, stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. pdf, stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. knihu pdf, Podnikanie a podnikateľské myslenie II. kniha ve formátu pdf, zdarma Podnikanie a podnikateľské myslenie II. kniha ke stažení, zdarma Podnikanie a podnikateľské myslenie II. ebook ve formátu pdf, Podnikanie a podnikateľské myslenie II. knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. pdf? Jak mohu stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Podnikanie a podnikateľské myslenie II.? stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. epub, stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. ebook epub, Podnikanie a podnikateľské myslenie II. e-kniha ve formátu epub, zdarma Podnikanie a podnikateľské myslenie II. ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Podnikanie a podnikateľské myslenie II. epub? Jak stáhnout knihu Podnikanie a podnikateľské myslenie II. ve formátu epub? Podnikanie a podnikateľské myslenie II. mobi, stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. mobi, stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. e-kniha mobi, Podnikanie a podnikateľské myslenie II. kniha ve formátu mobi, zdarma Podnikanie a podnikateľské myslenie II. ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Podnikanie a podnikateľské myslenie II. mobi? Jak mohu stáhnout knihu Podnikanie a podnikateľské myslenie II. v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. z Ján Papula zdarma? Jak stáhnout Podnikanie a podnikateľské myslenie II. z Ján Papula e-knihu zdarma?

Leave a Reply